Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdekel titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekel titeket, hogy a párotok hol lakik?

Figyelt kérdés
2015. jan. 24. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Hogy értve? Szülők/koli/albérlet? Semennyire.

Közel vagy nagyon távol? Eléggé.

2015. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Csak olyan emberrel ismerkedem, aki velem egy városban él.


Volt már barátnőm gimiben, aki máshol lakott, de ő pl. koleszos volt és hétköznap ott volt a városomban. Egyetemen is volt lány az életemben, aki 20 km-re lévő városból járt be abba az egyetemvárosba, ahol én is tanultam (és albérletben laktam). Az is belefért.


De minél közelebb lakunk egymáshoz, annál jobb, annál kisebb a fejfájás. Sosem jönnék össze olyannal, akivel tartósan nem tartózkodunk ugyanazon településen általában. A távkapcsolat egy hülyeség és mindenki csak magának árt vele.

2015. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

#2: bizony, olyannyira értelmetlen hülyeség, hogy én és a barátnőm immár 2 éve ilyen, általad hülyeségnek nevezett kapcsolatban élünk.

Az érzelmek nem az alapján fognak kialakulni, hogy milyen közel lakik valaki. Persze, erőt lehet venni az érzéseinken, de szerintem nincs értelme. Nem fogok valakit kevésbé szeretni azért, mert nem helyben lakik.

Az a feltételezésed sem helytálló, hogy a távolsággal egyenes arányosságban nő a problémák mértéke. A 21. században élünk. Nem úgy van már, mint szüleink-nagyszüleink idejében, hogy 50-100 km is áthidalhatatlan akadályt jelentett, és jobb esetben hetente egy elvélváltás fért bele. Akár órákon át is beszélhetek vele, akár úgy is, hogy élőben látjuk egymást. Persze, kényelmesebb lenne, ha itt lakna a szomszédban, de úgy gondolom, az érzelem magasabb prioritással bír, mint a kényelem.

2015. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lilikécske ***** válasza:
100%
Nem érdekel, ennyire azért nem vagyok felszínes.
2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

3:

De, a távkapcsolatokról állandóan rinyálást hallok mindenhonnan és nehézségeket. Csak mert 10-ből 1 éppen működik, attól a többi még nem.


Nem az alapján alakulnak ki, de az alapján maradnak meg általában.


Élőben beszélgethetsz vele órákat, csak pl. nem rakhatod a puncijába a farkadat, vagy ha viráglelkű vagy úgy mondom, hogy nem ölelheted meg. Az emberek többségének szüksége van a gyakori fizikai intimitásra, ami a kettő közötti kapcsolat egyik alappillére. Ha ez tartósan hiányt szenved, azt sínyli meg sok távkapcsolat.


4:

Igen, rohadt nagy felszínesség, hogy a falat kaparod a szexhiánytól, mert a barátod Ausztráliában él és maximum a webkamerához dörgölheted oda a puncidat.


(Csak ezért nem értelek titeket. Nektek ennyire nem fontos a fizikai intimitás? Oké, legyen. De a legtöbb embernek attól még az.)

2015. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Lilikécske ***** válasza:
100%
Ha te attól, hogy nem dughatsz kényed-kedved szerint, a falat kaparod, és ez a központi eleme a kapcsolatotoknak, akkor az minden, csak nem szerelem.
2015. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de nem.

A szex a top 3 dolgok között van egy egészséges párkapcsolatban.


Ráadásul ez is fa-.szság, hogy állandóan a szerelemre hivatkozol, mintha az valamilyen magasabb rendű dolog lenne.


Hány nőbe voltam szerelmes az életemben? 3-4-be. Hány nővel voltam együtt tartós, komoly párkapcsolatban? Kb. 10-zel, beleértve az előző 3-4-et is. Hány nővel szexeltem? 20-25-tel.


Tudom hogy te lány vagy és a kicsi lelkednek jó érzés az állandó szerelem és el sem tudsz képzelni enélkül kapcsolatot (amivel semmi baj nincs!), de nem mindenki olyan mint te. Jó lenne ha tanulnál egy kis toleranciát és nem mindenkit saját magadhoz hasonlítanál.

2015. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én más kapcsolatokról is sok rinyálást hallok, nem csak a távkapcsolatokról.

Tízből egy? Kíváncsi lennék, milyen reprezentatív felmérés alapján állítottad ezt.

De úgy látom, mi ketten eléggé mást értünk egy kapcsolat alapjain. Számomra egy kapcsolat alapját az érzelmek képezik, és nem az, hogy megfarkalhassam minél többször. Fontos a fizikai kontaktus, az ölelés, a csók, meg ha elért egy bizonyos szintet a kapcsolat, akkor a szexualitás, ezt nem vitatom. Csak azt nem állítom, hogy ezen alapulna egy - valamire való - kapcsolat.

Persze, tény, az sem mindegy, mekkora az a távolság. Nyilván az Ausztrália - Magyarország és a Szombathely - Pécs távolságok között van "kis" különbség

Csak tudod, te az érvelésedben még "másik várost" emlegetsz, ellenérvként meg már külön kontinensekről beszélsz.

2015. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"állandóan a szerelemre hivatkozol, mintha az valamilyen magasabb rendű dolog lenne."

Jobb helyeken az is.

Persze, van, akinek a szex nem más, mint holmi állatias szükséglet. Csak a kérdés nem erre vonatkozott.

2015. jan. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-9:


Jójó, csak ne gondold magad felsőbbrendűnek.


Ugyanilyen toleráns vagy a melegekkel, vagy a kisebbségekkel szemben is?

2015. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!