Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez még menthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez még menthető vagy szakitsak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt a barátommal,de az utóbbi időben úgy érzem valami megváltozott részemről..Ha nincs velem nem hiányzik,alig gondolok rá,de ha meg velem van,akkor imádom,nincs annál jobb érzés..
2015. jan. 24. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszéljetek az érzésetekről. Ha tudtok megoldást találni, akkor menthető. Ha nem, akkor is megbeszélhető.
2015. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,véletlenül elküldtem hamarabb..


Mostanság észrevettem,hogy egyre többet veszekszunk..egyik nap durván osszeveszunk,másik nap hizeleg,mint egy macska..

Időközben pedig megtudtam,hogy a volt barátom újra szerelmes belém..ez is kicsit megbolygatta az érzéseimet..

Fogalmam sincs mit tegyek..jó lenne nélküle is,de közben szeretem is még..és szívem se lenne megbántani,mert neki én vagyok az első szerelme és nagyon ragaszkodik hozzám..

Várjak még,hogy jobb vagy rosszabb lesz? Tanácsok?

17L

2015. jan. 24. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:

" ... Időközben pedig megtudtam,hogy a

volt barátom újra szerelmes

belém.. ..."


Ne gondolkodj ilyenben! Egyszer valamiért tönkrement!

2015. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy lett megint szerelmes beléd? Beszélgettek,tartjátok a kapcsolatot?


Nem hinném amúgy,hogy az exedel kéne foglalkoznod...Nincs értelme újra kezdeni exekkel..


Pároddal pedig ülj le,és beszélgessetek,romantikázzatok,menjetek erre-arra..Ha ezután se lesz jobb,hagyd..

2015. jan. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El kell tudni engedni, ha már vége. NE az tartson össze titeket, hogy "te vagy az első".
2015. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fél évig beszédszunet volt köztünk,de mivel osztálytársak vagyunk,így újra elkezdtük beszélgetni és így ismét joba lettünk..
2015. jan. 28. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:
istenem mekkora gyökér vagy szereted a gyereket és inkább elhagynád, azért akivel valamiért véget ért, minthogy azt szeretnéd aki ott áll melletted mindenbe... 21.századi hülye lány vagy
2015. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ilyen velem is előfordult, nálam az oka a túl gyakori találkozás volt.
2015. febr. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!