Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nagyon kényes témával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon kényes témával kapcsolatban tanácsok? Esetleg valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Rohad hülye szituációban vagyok...20 éves 5 éve kapcsolatban, és lány vagyok. Köztem és a barátom között 38 cm magasság különbség van.

Megjegyezném azt, hogy amikor megismertem őt, alig volt 20 centi különbség, aztán 5 év alatt úgy elkezdett nőni mintha húzták volna.

A kényesség abban rejlik, hogy eleinte, miután megnyúlt nem mert engem és a kapcsolatunkat nyilvánosan felválalni kb. 1 évig. Rengeteget szenvedtem emiatt, szinte már depresszióba estem... De, megváltozott, most teljesen normális, sőt nagyon jó velem, csak egy baj van... most engem mzavar, és nem csak most, hanem egy ideje, hogyy folyton 15-20centis oltari cipőkbe kell járkálnom mellette, de emellett meg szeretem... Valahogy, hogy is magyaráyyam, fiyikailag már zavar a magasság és mindig amikor mennünk kell valahová, muszáj tönkretegyem a lábam, és gyakran yuhanok magamba a magasság téma miatt...

Valaki volt már hasonló helyzetben? Tényleg nem tudom kivel tudhatnék erről beszélni... Olyan rossz érzés..



2014. márc. 26. 18:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Egy pszichológussal, ez már beteges hülyeség!!!!

Semmi köze a magassághoz. Egyszerűen idióta vagy, orvosi eset...

2014. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát. Az, hogy x centivel magasabb, azért neked miért kell magassarkúakban járkálnod?
2014. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 pityubá' ***** válasza:
Törd el, és hajlítsd vissza mindkét lábát, így harminc centit csökkenni fog
2014. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 ASOT ***** válasza:
Milyen fura emberek vannak ma....vagy csak én vagyok fáradt...
2014. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ez aztán ne zavarjon. Ha másfajta méretbeli gondok nincsenek, ez nem számít.
2014. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
meg a válláig sem érek, hogy ne hordanék magassarkút?
2014. márc. 26. 19:05
 7/20 anonim ***** válasza:
És? Engem az nem zavarna.
2014. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 PearlDiver ***** válasza:
Figyelj, próbáld ki hogy nem hordasz magassarkút, mondjuk 2 hétig. Fogadjunk, hogy sokkal jobban fogod magad érezni - és neki ígyis-úgyis le kell hozzád hajolnia :)
2014. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 kolosszus22 ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, nem kell térdelned.
2014. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Oh istenem ha igazán szeretitek egymást mit számít ilyen hülyeség....30 centi miatt? Az én barátom is kb 30-al magasabb nálam és mégsem töröm ki a lábam 20 centis cipőkben..nagyon jól érzem magam a tornacipőmben..

inkább élvezem hogy lábujjhegyre állhatok és a nyakába kapaszkodhatok egy egy csóknál...

Nem mellesleg mondok valamit. Képzeld a környékünkön van egy lány aki a 160 centit sem éri el a barátja pedig több mint két méter...neki már lenne talán min panaszkodnia de tudod mit...boldogan fogják egymás kezét az utcán és a barátja lehajol hogy megcsókolja.

2014. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!