Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyi idő után viszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyi idő után viszitek haza a lányt bemutatni a családnak?

Figyelt kérdés

A párommal 1 hónapja vagyunk együtt, és ő már nagyon sokat volt nálunk, aludt is itt néhányszor, és megismerte a szüleimet. Engem viszont még nem vitt haza, és nem tudom, hogy miért. Komolyan gondolja velem, ez egyértelmű, szóval annyira nem zavar a dolog, csak nem értem. :D Azért már szívesen megismerném a szüleit, hogy milyenek. Esetleg azért lehet, mert eddig még csak egy kapcsolata volt és csak azt a lányt vitte haza? De azt tudom, hogy mesélt otthon rólam.

20/L


2015. jan. 24. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mindenkit engedek be a magánszférámba a nyugodt kis életembe, csak olyat akit jól megismertem és bízok benne.

Volt ez amikor 1 hét volt, de volt mikor 4 hónap.

2015. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónap kell. Mondjuk sokszor üres a kecó, úgy átjöhet, de tapasztalatim nem azt mutatják hogy 1-2 hét vagy 1 hónap azt jelenti hogy "legalább 1 évig" együtt leszünk.


Utólag meg megbánnám ha egy 1 évnél rövidebb kapcsolatot bárhol is "felvállalnék" otthon. Próbálnám letagadni.

2015. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ahogy leütöttem és összekötoztem a lábait, már viszem is haza a zsákmányt.


Vagy ez nem a vadászos része Gyk-nak? :S

2015. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Soha, nem szeretném ha azt kellene neki is látni amit nekem kellett.
2015. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezel rá nála? Amúgy engem eddig kb 3 hét után mutattak be otthon, általában én húzom kicsit tovább ezt a dolgot (távolság miatt leginkább). De volt olyan, ahol 2. randin találkoztam a szülőkkel, meg ahol 3 hónap után se.
2015. jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!