Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar még bemutatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar még bemutatni a szüleinek? Mennyi idő után viszitek haza - fiúk - a barátnőtöket bemutatni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, már ismerem a tesóját, a barátait, de a szüleit még nem. Fél éve vagyunk együtt. Ő már ismeri a családomat, a barátaimat..

Nem baj ez, csak az okot nem értem..

(Mindketten, évek óta nem élünk már a szülőkkel.)

(22vagyok, a barátom 27)


2009. jan. 19. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
JAjj tudom sokkal komolyabb a te problémád, de gondoltam leírom semmi rossz nem származhat belőle. Mikor még 15 voltam (akkor volt az első nagy szerelem), a pasim 17 volt, s 2 hónap után máris hazavitt. És én csak 5 hónap után, tehát mindenki más és más. Én csak amiatt ilyen későn, mert a szüleim nem a legjobbak. Nem lehet ez a gond? Netán fél hogy rosszúl reagálnának, vagy ki tudja? Mindenesetre sok sikert :)
2009. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
nekem ez furcsa.fél év?azért az sok idő,és már nem 14évesek vagytok.karácsonykor se mentetek?nálunk olyan 1hónap után volt a bemutatás.de akkor még nagyon fiatalok voltunk.14 és 18.(6éve)
2009. jan. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

annyit még hozzá kell fűznöm, h távkapcsolatban élünk, de pl karácsony után 2 hetet töltöttünk együtt.. akkor lett volna rá mód.. nah de biztos megvan az oka rá.

Tudom, h szeret és én is őt!

2009. jan. 19. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! én is a te cipődben járok, bár mi négy hónapja vagyunk együtt....énmár bemutattam apukámnak, mivel gyakran van itt a barátom én meg együtt élek vele, viszont képzeld én is voltam náluk még a kapcsolatunk első pár hetében, és az anyjáék ki se másztak a szobából nekem köszönni...tudom róluk hogy nem a világ legjobb fej szülei, ellenben az enyémekkel..viszont most a minap említette pont a kedvesem hogy 'ha majd megismered a szüleim' és végülis én ezt kiváltságnak tekintem....be fog mutatni akkor, mikor mindketten megbizonyosodtunk arról hogy nem csak pár hónapra álltunk össze:) azért neki is volt jópár barátnője előtte, nem csoda hogy nem mutatott be mindenkit...szal sztem ezt fogd fel pozitívan:) ha más nem az eksüvőtökön úgyis megismered anyuékat:)
2009. jan. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Pedig ez nagyon nem jó jel. Ezer oka lehet, de az egyik leggyakoribb, hogy valamiért úgy gondolja, hogy nem te vagy neki a megfelelő lány, (lefogadom, hogy a szülei nem is tudnak rólad) így később nem kell otthon magyarázkodnia, ha elválnak útjaitok.

Egyéb erre utaló jelek:

- nem nagyon beszél telefonon a szüleivel jelenlétedben.

- ha mégis, akkor a szülei hívták és egyesszámban beszél magáról. (nem mondja, hogy "épp boltban vagyunk", hanem hogy "épp boltban vagyok")

2009. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De! Tudnak rólam a szülei! és ha telefonon beszél, mindig többesszámban beszél rólunk. Sőt azt is elmondta, h nálunk volt. És mindig elmondja, hogy milyen szerencsés vagyok, h milyen jóba vagyok a szüleimmel.
2009. jan. 19. 15:53
 7/9 anonim ***** válasza:
a kettővel ezelőtti vagyok, ez hülyeség előző....nekem például szó sincs erről hogy nem tudnak rólam...nagyon is tudnak. én megértem őt, nála ki kell ezt érdemelni, és én leszek az aki kifogja...hidd el sokkal kellemetlenebb, mikor az anyja annyira sokadik csajt ismerte meg a személyemben, hogy már a nevemet is alig tudta....meg mégis mikor bemutat mindenkit, az olyan elcsépelt...egynek érezzük magunkat a sok közül..így nem...így Az egyetlennek érzem magam;)
2009. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bocsi hárommal ezelőtti, csak közben beírtatok..
2009. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes, h fél év után sem mutat be a szüleinek, jó mondjuk én 3 hónap után mutattam be az enyéimnek, de mi pont 2-2 évvel vunk fiatalabbak mint ti. Sztem ha ennyire zavar kérdezd meg tőle, h ennek mi az oka!
2009. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!