Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szerelmes vagyok egy régi barátomba, akinek barátnője van!

Figyelt kérdés
Van egy régi barátom, akibe szerelmes lettem, de van barátnője egy éve, viszont szakítani akar vele már 3 hónapja. Mi folyamatosan beszélgetünk, találkozni is szoktunk, de ezt a barátnője nem tudja. Van hogy 30 percet is beszélünk telefonon. Szerintem tetszem neki. Szerintetek ha legközelebb találkozunk adjak neki jeleket, hogy tetszik vagy csókoljam meg?

2015. jan. 24. 21:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha van eszed,akkor félreállsz.Magadnak,másnak sem okozonál így problémát.
2015. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
igen, gondoltam rá, hogy félreállok egyszerűen, csak rossz minden reggel úgy kelni, hogy ő jut eszembe
2015. jan. 24. 21:58
 13/19 anonim ***** válasza:
ha rossz hogy ra gondolsz akkor erdekesen szereted.:DDD
2015. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
azért rossz, mert barátnője van
2015. jan. 24. 22:04
 15/19 anonim ***** válasza:
nem, az ha rossz hogy nemtudod elfogadni.
2015. jan. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát vedd el tőle. Ne hallgass a sok széplélekre. A párkeresés nem gyorsasági, hanem alkalmassági megmérettetés. Ha valakitől el lehet venni a párját, akkor ott valami nagyon nincs rendben, tehát el is kell venni. Az élet kegyetlen, fiatalok. Ez van!
2015. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Aki szakítani akar, az nem vár 3hónapig.
2015. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) igen, tudom, hogy nem vár három hónapig, ha szakítani akar...már 3-4-szer szakított vele, egyelőre hagyom az egészet, próbálok majd barátjaként viselkedni, aztán lesz vmi
2015. jan. 25. 20:33
 19/19 anonim válasza:
Velem is pont ez van... Én csak eltitkolom... :D
2015. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!