Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, hogy párom hazugozott az anyjának?

Figyelt kérdés

Párom, én meg párom anyja is más-más városban/faluban vagyunk.

Anyja egyedül él, így páromnak sokszor haza kell mennie segíteni meg ilyenek. Meg ha nem megy haza, akkor anyja máris kiakad és azzal jön, hogy "biztos nem is akarsz haza jönni." "Nem is akarsz látni" stb.


Így elmúlt hónapokban sokszor haza ment, velem meg ritkábban volt. De egyszer átlépte a határt.. Volt ősszel kényszerszabija 6 nap és ebből 1 áldott napot nem volt képes velem tölteni. Na ekkor majdnem szakítottam, de átbeszéltünk a dolgot... Azóta mintha ici-pici jobb lett a helyzet.


Most viszont történt egy dolog, aminek nem tudom, hogy örülni kell vagy nem...

Megint volt szerdától kényszerszabadsága, de most nem futott haza máris. :) Hanem meglepett engem, eljött elém a munkahelyre és csak péntek este ment el (anyjához). Vagyis 3 napot ebből velem töltött.

Akkor mi a baj? Hát az, hogy anyjának hazugozott. Nem mondta meg neki hogy szabin van (mert akkor kiakadna..megint jönne azzal, hogy nem akarja látni, nem akar haza menni stb.)


Mit csináljak ezzel a helyzettel?

Én komolynak érzem ez a kapcsolatot, de később is bírni fogom ezt?

Amikor együtt leszünk vagy gyerekünk lesz, akkor is össze-vissza kell majd hazudni az anyjának? (tudom nem kéne jövővel foglalkozni, de meg van ez a félelem, ami zavar..)


Szóval helyes ez? Vagy ez nem elfogadható és szakítás lenne a megoldás?


Viszont nagyon szeretem..

fél éve vagyunk együtt


25L


2015. jan. 24. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a bránert akarsz?
2015. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az anyjának kell megmondani a dolgokat és vele kell megbeszélni....

Engem rohadtul idegesítene, ha ilyen szinten befolyásolna az anyám.... Ha szereted maradj vele..

És ha az anyós buta akkor nyugodtan kamuzzatok neki.. nem éri meg idegeskedni rajta.

2015. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat ha igy nem tudod elfogadni a fiut, akkor inkabb szakits vele. En is valami hasonlo helyzetben vagyok, es ha ilyen szituacioba kerulnek, akkor lehet jobban orulnek, ha szakitas lenne a vege, ha ezt nem tudja elfogadni a lany. Hidd el, ot is nagyon zavarja a dolog, en sem latom magam elott a jovot, hogy hogyan tudnek a baratnommel osszekoltozni, mikor eljon az ideje, mivel en nagymamamra kell vigyazzak es segitsek neki. Es engem is nagyon zavar ez a kod a jovomben, de hat nincs mit tenni.
2015. jan. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne szakíts vele, de látszik h nem tudott rendesen leszakadni az anyjáról és az anyja ezt érzelmileg ki is használja és zsarolja. Nagyon nehéz helyzet, ugyan nem ok a szakításra, de ezt a harcot a barátodnak kell megoldania. Szerencsére az én anyám nem ilyen, így nem tudom milyen lehet. De nagyon sok ismerősöm jár hasonló cipőben és vagy az anyjával vagy a párjával megy tönkre a kapcsolat, mivel nem tudják normálisan kezelni a helyzetet. Sztem a normális az lenne ha az anyja elfogadná h igen nagyon fontos, de a fiatalok számára kell fenntartani a jövőt és őket előtérbe helyezni, ahelyett h a saját magányán rágná magát. Minden tiszteletem az idős nőé. És a férfié aki tűri ezt.
2015. jan. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Anyuci pici fia. Az ilyenek sosem változnak meg. Költözzetek össze az anyjával.

A helyedben megmondanám neki, hogy ez nem normális. Végighallgatnám a kifogását és magyarázkodását ameddig van hozzá türelmem, aztán lapátra tenném.

2015. jan. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!