Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miwrt kell minden férfi kilengést a vadászösztönnel magyarázni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék,tudom hol a határ,tudom hogy kell tér mindenkinek,férfinek nőnek,tudom hogy mindenkinek van a kapcsolaton kìvül is élete,persze hogy lehet mindkét félnek ellenkező nemű barátja/barátnője,nem vakságot hanem hűséget igyekszik az ember fogadni,stb,de azzal nem értek egyáltalán egyet,hogy egy pasinak van kapcsolata,de idegen nő előtt letagadja,ha nincs ott a csaj,akkor flörtölget,bárkivel szexelne,stb,mäs lányok után is húz a farka,dìcséri,ajnározza őket,stb,túlzásokba esik párkapcsolaat mellett,ami tételezzük fel,hogy jó,okos szép,ügyes,türelmes,odaadócsaj,akivel jó a szex is,mégis ezek ellenére "hajtja a vadászösztön" a pasit... Miért van ez? Erre miért ez a magyarázat? Szerintem nem elfogadható,lejöttünk a fárólnem vagyunk állatok,civilizált emberek vagyunk,nekem ne mondja senki,hogy ez természetes,ez a jó,mert ha ezt nem engedem meg,akkor egy hárpia vagyok,aki elől menekülni kell?
2015. jan. 25. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:

én nem lennék együtt ilyen emberrel. mindenkinek másik az igényei, és eltérő az akaratereje, tisztelete a másik felé.


ha ezt érzed egy férfi mellett, keress másikat, nem mind ilyen.

2015. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 moonlightsentinel ***** válasza:
0%

Az az igazság, hogy a monogámia baromira nem természetes, és igazán sosem működött, csak erőltetik az emberek, mert feljebb állónak érzik magukat az állatoknál.


Hát nem, igaz a fáról lemásztunk, de elég beképzelt dolog lenne azt hinni, hogy mi már kivontuk magunkat a természetből, és az ősi ösztönök nem műküdnek. Dehogynem, az életünk 99%-át még mindig ugyanazok az ősi ösztönök irányítják, nőkét is, férfiakét is.

2015. jan. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak rendes férfiak,de ők mind éves kapcsolatban vannak már,vagy elérhetetlenek. 21éves vagyok,tudom hogy nem vagyok öreg,de úgy érzem,hogy a környezetemben senki sincs,aki tisztelne vagy becsülne,aki elérhető. Van párom,de ő igy viselkedik,és kezdek kiábrándulni belőle,szerinte ez természetes dolog,már annyira belekényelmesedett a kapcsolatba,hogy ugy viselkedik velem,mintha a seggéből rántott volna elő,elismerem hogy az én hibám is,mert azt hittem az a jó ha mindent megteszek érte,mostmár ott tartunk,hogy kb legyek hálás hogy vele lehetek.... Nem értem ezt,sokan irjátok ezen az oldalon is,hogy annyira szeretnétek egy kedves,csinos,értelmes,odaadó lányt,amikor meg megvan,már beleszédült totál a pasiba,stb,akkor meg nem kell mégse,akkor jönnek a r.ibik,a festett szemöldökű beképzelt,elérhetetlennek tűnő csajok,meg a kiélt 30-40éves egyedulállo nők??! El vagyok keseredve,már nem tudom hogy egyáltalán mit kell tenni egy párkapcsolatban ami jó... :( kérlek segitsetek megoldani a helyzetet
2015. jan. 25. 10:58
 4/6 anonim ***** válasza:
7%

#2

Nagyon pontosan megfogalmazta.

A tesztoszteron a természet legerősebb hormonja, és 20x több van egy átlag férfi vérében belőle mint egy nőében.


Aki már látott két elborult agyú férfit verekedni az nagyon jól láthatta, hogy olyanok mint akik be vannak tépve és nincsenek maguknál. Csak mennek, mert az agyukat elönti a húgy. Ezt tudja a tesztoszteron.


Teljesen uralkodni sosem tanulunk meg felette, csak a korral csökken némileg a mennyiség és erősödik az elme kontrollja.


Az ember összes szokásrendszere semmi másról nem szól, mint némileg mederbe tereli az ösztöneit. Mert bizony az dominál az élete során mindvégig.

És a nemi vágy, és a másik nemnek való illegetés megszabja a hétköznapokat. Ezért van divat, smink, státusz szimbólumok. A versengés és tetszeni akarás.

Egy nő is a férfiaknak akar tetszeni azért öltözködik és válogatja a ruháit a tükör előtt.

Lehet mondani, hogy "jó de nem szexel minddel". Nem is. De van amelyikkel igen. Ösztönösen tetszeni akar és válogat a pasik között. Ahogy az ösztöne diktálja. Észre sem veszi és lezongorázza minden nap a genetikai programját :)

Ezért.

2015. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A letagadás tényleg túlzás, de amúgy nekem nőként is jól esik, ha udvarolnak, hiába van barátom. Egy férfinak is biztos jól esnek a visszajelzések. Amíg emellett tudod, hogy nem csal meg, veled akar maradni, addig szerintem nincs gond.


Értem tulajdonképpen mi a problémád, de gondolkozz el.

"ott tartunk,hogy kb legyek hálás hogy vele lehetek"

EZ LENNE AZ ALAP. Én is hálás vagyok, hogy a barátommal lehetek, és tudom, hogy ő is. Mi értelme lenne nélküle? Miért vagy vele, ha nem érzed jól magad?

2015. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Pedig attól, hogy lepontozzátok az értelmes válaszokat az a tényen semmit nem változtat. Csak mondom...
2015. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!