Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2 év után megtudtam, hogy párom kapcsolatunk első fél évében társkeresőn irkált nőknek üzeneteket, hogy szeretne velük megismerkedni, és sokakkal egész nagy levelezésbe kezdett. Azóta viszont ezt abbahagyta. Ti mit tennétek? 26N
2015. jan. 25. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:

"Azóta viszont ezt abbahagyta( és rájött engem szeret s baromság mást keresnie)"

.....

2015. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Oszt most akkó mivan? Nem csalt meg, ennyi.
2015. jan. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakítanék csak,ha most is keresne,amúgy nem:)
2015. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

mit fog bevallani egy év múlva arról, amit most csinál?


egyébként is nagyon durva, hogy mikor a leglelkesebbnek kellene lennie, akkor ilyet csinál.

2015. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért esett ennyire szarul, mert az elején kellene a legszerelmesebbnek lennie. Tehát nem volt az, akkor valószínű, hogy azóta sem az...
2015. jan. 25. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

Bullshit.

Az elején hogya legyen a legszerelmesebb ember? Nem ismeri szinte másikat.

Ne legyél már agyas.....

Elején csak kúrt, aztán belédszeretett.

2015. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Hatos nyersen fogalmaz de jogos, sokszor az érzések később jönnek... Ha esetleg onnan tudtad meg hogy elmondta, akkor szerinted minek a jele? Az hogy szeret, tisztel és bízik benned, hogy megérted...

Akkor még nem érezte azt amit most...

Őszinte leszek, én is 2 hónap után szerettem bele a bnőmbe... lehet neki még több idő kellett, vannak ilyenek nem is kevés...

2015. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

Azért nem teljesen mindegy, hogy a megismerkedés célja mi lett volna. Meg akart-e csalni, elhagyni, vagy netán csak barátilag kereste a társaságukat? Szerintem ez nagyon nem mindegy.

Ha netán nem cska barátilag írt nekik, az sem elhanyagolható szempont, hogy félrelépett-e. Nekem az írásodból az jön le, hogy nem. Ergo téged választott, téged szeret.

Hogy én mit tennék? Ha baráti szándékkal írna másoknak barátnőm (és semmi nyomulás, semmi flört, stb) akkor nem csinálnék belőle ügyet. Ha már más elgondolásai is lettek volna, az baromira nem esne jól, de ha megcsalás nem történt, nem valószínű, hogy szakítanék. (Ebben persze döntp fontosságú lenne, hogy ő milyen véleménnyel van a dologról, most hogy látja.) Ha viszont megcsalt, az nagyon valószínű, hogy szakítást vonna maga után.


"mert az elején kellene a legszerelmesebbnek lennie."

Ez viszont ostobaság. Hol van az előírva, hogy minden szerelemnek midnent elsöprő lángolással kell kezdődnie (és utána az egésznek el kell laposodnia)? Miért ne lehetne elképzelhető az, hogy valami folyamatosan alakuljon ki és erősödjön. Hidd el, nem lenne példa nélküli.

"Tehát nem volt az, akkor valószínű, hogy azóta sem az..."

Ez meg egy hibás (pontosabban fogalmazva nem bizonyított) alapfeltevésből levont hibás következtetés.

2015. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6:


"kapcsolatunk első fél évében".

feltételeztem, hogy nem kezdtek kapcsolatot szerelem nélkül.

az, ha te nem tudsz vagy nem akarsz egyszerre egy lányra figyelni, és járás közben a többi opciót térképezed, nem a többi férfi sara.


N

2015. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:
Én azért meghallgatnám a srác verzióját is. Neked mit mondott, miért csinálta? Mit mondott erről, és egyáltalán, hogy tudtad meg?
2015. jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!