Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy már elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
2015. jan. 25. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit eddig elfogadott hibád, az már mind tüske a szemében és mindenért beléd vesz.
2015. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CptTomato ***** válasza:
100%
Sehonnét... egy hosszú kapcsolatban vannak hullám völgyek...mindig. Sokan azt hiszik hogy már elmúlt a szerelem és ahelyett hogy tennének valamit inkább terminálják a kapcsolatot.
2015. jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR ***** válasza:
100%

idegesít minden tette

zavar,ha hozzád ér

nem szeretkeztek

2015. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem kívánod, nem csak a szexet, de még az érintését sem, kifejezetten zavar, ha hozzád akar bújni, vagy puszit adni. Nincs kedved beszélgetni, tőmondatokban kommunikálsz, magadtól nem is kezdeményezed, ha ő nem keres, akkor nem is beszélnétek többet, igazából alig várod, hogy szakíts és ne okozzon több kellemetlenséget számodra a létezése, csak már ahhoz sincs kedved, hogy emiatt összefuss vele 5 percre. Én legutóbb innen tudtam.
2015. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 26. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!