Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami baj van velem? Ritkán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem? Ritkán tetszenek meg a pasik?

Figyelt kérdés
Kevés pasi tetszik, és csak rövid ideig. A nőkhöz biztos nem vonzódom. Szerelmes is csak egyszer voltam. És, hozzá vagyok szokva, hogy nem szoktam tetszeni azoknak, akik nekem bejönnének.

2015. jan. 25. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Válogatós vagy és ez nem baj. Az meg hogy nem érdeklődnek irántad, azok akik neked tettszenek csak simán pech.
2015. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is erre jövök rá, hogy válogató vagyok a "tökéletesre" várok csak nem külsőre hanem úgy "amblokk"
2015. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nincs tökéletes, mégis maximalista vagyok. Még magammal szemben is. Szóval örök elégedetlen. Csak, azt nem értem, amikor az átlagos kinézetű emberek egymásba esnek és így is boldogok. Külső szemlélőként olyan furcsa, hogy mégis mit esznek ők egymáson...
2015. jan. 25. 18:32
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, és persze a belső is fontos. Pl legyen okosabb nálam, meg viselkedjen normálisan.
2015. jan. 25. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tudat alatt felnagyítod a negatív tulajdonságaikat.
2015. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális,nekik nem tetszettél?Biztosan van akinek fogsz,és aki majd megbecsül téged :)!
2015. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:
elég hasonlóan gondolkodom mint te kérdező..sztem próbálkozz külföldön... másabb a ffiak életfelfogása
2015. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!