Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok, segítséget is kértem de a barátom ma mégis ezt csinálta. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy kifőzde ahova járni szoktunk és egy hete kb. egy ilyen plázacica szolgálta ki, ami miatt féltékenykedtem egy sort, de megbeszéltük a dolgot. Ma megint elmentünk oda enni, és üres volt az étkezde, 3 eladó is állt a pult mögött, de ő egyenesen pont ahhoz a csajhoz ment oda. Azt mondta hogy nem nézte hogy ki áll ott, de nem hiszem el szerintetek direkt csinálta?
2015. jan. 25. 18:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem direkt volt
2015. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudod ilyen biztosra mondani?
2015. jan. 25. 18:56
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jujujujujujjjj ez azért már tényleg beteges. Ezen változtatnod kéne.
2015. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem a betegségemmel kapcsolatban kértem a kommeteket, azzal tisztában vagyok. Hanem azzal kapcsolatban, hogy ő is tisztában van vele, még is ezt teszi velem. És ez csak egy dolog a sok közül.
2015. jan. 25. 18:59
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez rád irányult amit tett.
2015. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a helyébe már rég dobtalak volna érte. Utálom ha egy csaj ennyire féltékeny.
2015. jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fúú b**asszki , nagyon felfújod, ez már nem csak féltékenység hanem hiszti! Én kidobnálak az tuti.


A barátod tuti szeret különben már otthagyott volna.

2015. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nőként írom, hogy a pasid helyében már réges-rég kidobtalak volna. Ezt nem lehet elviselni, amit te művelsz.
2015. jan. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen? És arra mit lépnétek ha azt hallanátok hogy eszébe jutottegy volt nője szexuálisan? És aztán azt mondaná hogy magamnak köszönhetem mert én féltékenykedek és ezért gondol másra.
2015. jan. 25. 19:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy alkalmazkodni a másik dilijéhez a legjobb terápia. Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki ok nélkül is veszekszik, mindegy, mit csinálok. Vagy esetleg csak azért is, ha már hisztizik, legyen rá oka.
2015. jan. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!