Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segitseget szeretnek kerni....

Kovacs domitilla kérdése:

Segitseget szeretnek kerni. Ugy dontottem hizokurara fogom magam. Megis hogyan vagjak bele? Mit kell ennem hogy jobban felszedjem magamra az eltunt 10 kg-mot? Sajnos 168 cm vagyok es 50 kg. sok stressz vegett lettem ilyen.

Figyelt kérdés
2014. aug. 30. 08:40
 1/7 Szintiszoli123 ***** válasza:
Mit szeretnél? Zsírt, izmot vagy mindegy?
2014. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zsirt :)
2014. szept. 1. 14:36
 3/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Én komolyan kérdeztem :)

Ha Te is komolyan mondtad, akkor nagyon egyszerű dolgod lesz.

"Mit kell ennem" - olyan dolgokat, amik kis térfogatban tartalmaznak sok kalóriát. Ezek a cukros kaják, amiket nem ajánlanék és zsíros kaják, amik viszont nagyon telítenek, ezért hamarabb jól laksz velük. 1 gramm zsír/olaj kétszer annyi energiát tartalmaz, mint 1 gramm cukor.

Nem csak akkor ehetsz, ha éhes vagy. Bajod igazából nem lesz.

Azért valamit mozogj is! Izmosabb sima mozgástól nem leszel, de legalább kering benned kicsit a vér.

2014. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Heti 0,5 kg-nál azért ezzel a magassággal és testsúllyal ne akarj többet hízni.

Nem kell szemetet enned, hogy hízz. Egyél mikrotápanyagban gazdag ételeket, csak egyél belőlük sokat!

2014. szept. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

En is komolyan irtam mert szeretnem visszaszerezni az elvesztett kilokat.

61 kg voltam.es hat vagyok kemenyen 50:/

Akk ha jol ertelemztem akk egyek mindig keveset? De egy nap tobbszor?:)

2014. szept. 1. 15:30
 6/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Én ilyet nem mondtam. A napi összbevitel, így a mennyiség számít. Az elosztás az emésztést és a hasznosulást befolyásolja.

Én ebből a szempontból (is) a napi 5-szöri étkezésre esküszöm. De kinek hogy.

Ha sok a CH, inzulinterhelés szempontjából is jobb, ha több kisebb kaja van, bár neked zsír kell, ahhoz meg "jók" a nagy inzulincsúcsok :)

2014. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt :)!
2014. szept. 1. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!