Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra dögcédula?

Figyelt kérdés
A baratom 20 eves, szulinapjara tortat kapott, de azt mondta hogy Valentin napra sziv alaku torta sok lenne..a kepes dolgokat nem szereti. Fozni evfordulora akarok neki. Engem mar megkapott. Mostanaba dogcedulat akar venni.(ami pl a katonaknak is van a nyakukba) es arra gondoltam, hogy vennek neki egyet, belegraviroztatva a nevet, a masik oldalara meg azt a datumot amikor osszejottunk. 11honaposak leszunk. Velemeny?

2015. jan. 25. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező kéress rá pl: a férfiak játékboltjára :)

Ott van kínálat pasiknak, nem is kicsi :)

2015. jan. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A divat az,hogy amióta együtt vagytok az a dátum,Dowd ez most így szokás,ha barátnő adja:)
2015. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

Értem mar-csa. :))

Csak a dögcédula nem divat cucc valójában.

És nagyon disszonáns egy divat dögcédula. Pont olyan, mintha airsoft fegyverrel pózolna. Szánalmas utánzata valaminek ami alapból nagyon komoly dolog, de csak műmájer akit lefotóztak vele. :DDDD


De majd kérdező eldönti :)

2015. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egy kis off...Down én is nézegettem azt a Zseblámpás multibicskás készletet az Obiba.. de gyanúsan olcso volt.. milyen minőségü?:D
2015. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Dowd*
2015. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A tisztánlátás kedvéért, a "dögcédula" 3 adatot tartalmaz:

1 A nemzetiséged (HUNGARY)

2 A személyi számodat (azonosítódat) -ha meghalsz ez alapján azonosítanak

2 A vércsoportodat -sebesülés esetén

2015. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#14-15


nekem megfelelő. Nyilván nem tud annyit és nem is olyan elpuszíthatatlan mint egy 20+ ezres. De olyat direkt nem veszek, mert nekem az övemre a "túlélő készletembe" kellett, és olyan amit használni tudok, de nem anyázok ha elhagyom esetleg. :))))

Erre tökéletesen alkalmas. Csodát nem várok tőle, csak hogy működjön ha kell.

2015. jan. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat! Letettem a cedularol.:)
2015. jan. 25. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!