Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok ötletet adni? Éretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ötletet adni? Éretlen idióták görgethetnek is tovább.

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja ismerkedek egy lánnyal fb on. Ő írt rám, és hát nem volt szívem visszautasítani, meg aztán úgy sincsenek barátaim, jól jött a társasága. Csak hogy mára oda jutottunk, hogy belém szeretett. Amit nem akartam. És a gond az lenne, hogy hogy közöljem vele, hogy én nem akarok vele találkozni, hiába hívogat, nem akarom felvenni, és nem akarok kapcsolatot.. Próbáltam finoman utalni rá, de nem értette meg. Nem akarok nyílt lenni, mert egy bunkó paraszt sem vagyok, meg jó vele beszélgetni, de ennyi, nem több. :/
2015. jan. 25. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
dugd meg az anyját. abból érteni fog
2015. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Felül volt, nem tudtam feljebb görgetni a lentiekem meg már mind láttam :S
2015. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hazudd neki, hogy meleg vagy
2015. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy leszel a legkorrektebb ha kicsit bunkón is, de jól elküldöd. Ne reménykedjen hogy összejöttök. Írd le neki hogy nem szeretnél tőle semmit "más érdekel" erre fogd. Ha kell legyél bunkó, korrektebb leszel így is, mintha azt hiszi van esélye és aztán koppan egy nagyot..
2015. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
”szia, kedvellek de nem te rád vágyom. Ne haragudj, de az érzelmeinknek nem parancsolhatunk” hát kb ennyi.
2015. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem! Csak mondd, hogy "aranyos vagy, imádok veled beszélgetni de a közeljövőben nem szeretnék kapcsolatot, Csak mondtam, hogy tudj róla, mert nem akarlak félrevezetni." Aztán öleld meg és hülyéskedj vele.

Én, mint 16 éves lány, azt mondom, hogy ez a szöveg korrekt lenne és érthető.

2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Annyira ronda?
2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem ronda, nem ilyen kicsinyes dolgokról van szó.
2015. jan. 25. 23:46
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem kell túlcifrázni, nem kell dicsérni.


"Sajnálom, de én nem szeretnék tőled semmi komolyabbat. Te írtál rám, te kezdtél ismerkedni, így egyértelmű volt, hogy már az első pillanattól kezdve tetszettem, de azzal, hogy magamat adtam, nem hódolni szerettem volna. Tényleg sajnálom, de én nem szeretnék kapcsolatot, nem szeretnék barátnőt, de barátság ellen nincs semmi kivetni valóm."


Ennél szolidabban nem tudom hogy mondhatnám meg másnak.

2015. jan. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Na én pont így vagyok, csak fordítva (engem egy pacák üldöz és a szép szóból meg az udvarias nemből nem ért).

Lánynál talán az segítene, ha azt mondanád - ha a nyílt hagy békén nem tetszel-t még nem akarod bevetni - hogy segítséget kérnél, egy lányba vagy szerelmes, most össze is jön a randi, szerinte vigyél virágot vagy csak csokit, moziba hívd el vagy kávézóba... mert nagyon belezúgtál és végre igent mondott a közeledésedre, úgy látszik ebből kapcsolat lesz és nem akarod elcseszni, ez álmaid nője akiért mindig rajongtál.

2015. jan. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!