Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok ötletet adni? Éretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ötletet adni? Éretlen idióták görgethetnek is tovább.

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja ismerkedek egy lánnyal fb on. Ő írt rám, és hát nem volt szívem visszautasítani, meg aztán úgy sincsenek barátaim, jól jött a társasága. Csak hogy mára oda jutottunk, hogy belém szeretett. Amit nem akartam. És a gond az lenne, hogy hogy közöljem vele, hogy én nem akarok vele találkozni, hiába hívogat, nem akarom felvenni, és nem akarok kapcsolatot.. Próbáltam finoman utalni rá, de nem értette meg. Nem akarok nyílt lenni, mert egy bunkó paraszt sem vagyok, meg jó vele beszélgetni, de ennyi, nem több. :/
2015. jan. 25. 23:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7: ez nem külső kérdése. Vannak akikkel egyszerűen nincs meg a vonzódás. Ennyi az egész.
2015. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de ez nekem nagyon ködös így estére, leírnád máshogy?
2015. jan. 26. 00:12
 13/19 A kérdező kommentje:

7

Meg van a vonzódás, nekem is nagyon tetszik, csak nálam 100x jobbat érdemel,meg még nem is látott élőbe. én tisztában vagyok önmagammal, és tudom, hogy egy lány se lenne boldog mellettem, ezt is le írtamneki csak az okokat kifejtettem stb...

2015. jan. 26. 00:14
 14/19 anonim ***** válasza:
Találkozz vele élőben, és aztán kiderűl hogy mi lessz.
2015. jan. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ma pont nem. xD
2015. jan. 26. 00:20
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Te hülye vagy. Mi az, hogy egy lány sem lenne boldog melletted? Ezt mégis miből gondolod? Pont tegnap láttam a neten egy ürgét, se keze, se lába, és szép felesége és gyereke van. Vagy te annyira szar helyzetben, mint ő?


2. Miért nem akarsz nyílt lenni? Minden esetben az a legkorrektebb megoldás.

2015. jan. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ott teljesen más az elvárás, és a lánytól is függ, mert nem akárki akarna egy végtag nélküli emberrel élni. Egy egészséges embernél már mások az elvárások, anyagiak, külső stb...
2015. jan. 26. 10:17
 18/19 anonim ***** válasza:
Az anyagiak egy normális nőt nem érdekelnek. Nem csak gazdagon lehet boldogan élni. A külső szubjektív, és megint embertől függ. Egyrészt mindenkinek más tetszik, másrészt mindenkinek eltérően fontos. Én nemrég összejöttem egy lánnyal, és egyáltalán nem tulajdonít nagy jelentősséget a külsőnek.
2015. jan. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Akkor örülj neki, hogy találtál olyat, én nagyobb eséllyel találok egy teljes T-rex csontvázat.
2015. jan. 26. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!