Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amíg nem lehet az enyém,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nem lehet az enyém, borzasztóan akarom, ha megkapom, vége, nem érdekel. Miért?

Figyelt kérdés

Csak addig érdekes és izgat valaki amíg van valami kihívás. Amint elkezdik viszonozni az érzéseket, és tervezni velem egyszerűen mintha egy gomb nyomásra kikapcsolna bennem minden érzelem és vágy. Ahogy elkezdene komolyodni a dolog, egyszerűen visszavonulót fújok, a másik meg áll értetlenül, hogy mégis mi a szent szar történt, megjegyzem teljesen jogosan, hiszen addig állandóan kerestem a társaságukat, és imádtam velük lenni. És nem, nem a szexről van szó. Legtöbbször el se jutunk addig. Egyszerűen az őrületbe kerget. Mindig is arra vágytam/vágyok, hogy egy normális kapcsolatban lehessek, de így ez konkrétan sose fog összejönni. Miért vagyok ilyen elcseszett? Mit kellene tennem? Dolgozni ezeken a dolgokon, minél több időt velük tölteni, hátha visszatérnek az érzések vagy kérjek kicsi távolságot tőlük, hátha attól ismét fellángol bennem valami, vagy egyszerűen macskás nő sorsra vagyok ítélve. Bárki bármi jó tanáccsal tud szolgálni, jöhet...dögivel.

19l



2015. jan. 26. 01:15
1 2 3
 1/24 The Guard ***** válasza:
Ta vagy az elveszett lányikertestvérem??? :O
2015. jan. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
mert hozzá szoktál, hogy mindent megkaspz ..el vagy kényeztetve
2015. jan. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Kedves első, ezzel nem értek egyet. Miért gondolod így?
2015. jan. 26. 01:18
 4/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat, második :D ELső, meglehet. Te is érzelmi analfabéta vagy?
2015. jan. 26. 01:19
 5/24 anonim ***** válasza:
Tipikus mindig az kell ami nincs szerep. Gyakori emberi vonás, majd ha rájössz, hogy minden csaj/pasi ugyan olyan(a normális rétegre gondolok)túllépsz a dolgon. Hibátlan úgysincs.
2015. jan. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem, az első csak simán analfabéta...
2015. jan. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 The Guard ***** válasza:
Classic Writer: most miért mondod ezt??? :'(
2015. jan. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ezt te eldöntötted agyilag, hogy ilyen vagy. Változtass a hozzáállásodon, lépj túl rajta. Ezen csak te tudsz segíteni, erőszakold meg magad, ne add fel, tartsd fenn az érdeklődésedet továbbra is!
2015. jan. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a felelősségtől, az elköteleződéstől ijedsz meg?

Talán az lehet, hogy még nem állsz készen egy kapcsolatra és csak a kihívás, szórakozás miatt ismerkedsz másokkal, meg mert ezt látod, tanultad, hogy kapcsolatban kell élni, ez nekem elég éretlennek hat, persze én csak találgatok, de hátha így könnyebben rájössz az igazságra.

2015. jan. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 bandi6891 ***** válasza:
Van ilyen fajta ember aki vágyakozni szeret mások iránt,birtokolni azonban nem,amint már megszerzik vágyának a tárgyát elmúlik a lelkesedés.Ebből szokott létrejönni tánclépések sora,ha eltávolodnak egymástól közeledni próbál,ha közel kerültek megint távolabb teszik magukat a másiktól
2015. jan. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!