Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőgyűlölő férfiak, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyűlölő férfiak, miért lettetek azok?

Figyelt kérdés
Mi az oka annak, hogy utáljátok a nőket? Megértem, hogy azt megutáljátok, aki csalódást okozott, de miért töltitek ki a "bosszútokat" olyanokon is, akik épp semmi rosszat nem tettek?

2015. jan. 26. 05:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
hozzám jöhetsz takarítani, cserébe kapsz kaját :D
2015. jan. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Költőnő? ***** válasza:
44%
mert 1-2 rossz tapasztalatból könnyebb általánosítani és ujjal mutogatni istenre, világra, román-magyar határra, mint esetleg kicsit magunkbanézni.
2015. jan. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%

Mit értesz nőgyűlölő alatt?

Mert engem annak tartanak a nők, pedig nem vagyok az, egyszerűen a tapasztalataimra hagyatkozva állítom, h a 99% egy szajha.

Rengeteg kapcsolatban élő nővel volt dolgom, a barátok, haverok dolgairól nem is beszélek.

Persze a nőknek egyszerűbb sikertelenségről meg minden másról beszélni, beismerés helyett.

2015. jan. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%

Van egy ismerősöm, akinek van egy alapbetegsége. Sokszor az utcán pont a "kedves" nőktől kapja a vihogásokat, a beszólogatást, hogy "milyen csámpásan jár", "béna", stb. Azoktól, akik gyereket tudnak szülni és nekik is lehet sérült gyerekeik vagy épp ők is lehetnek még sérültek - pl.: baleset, lebénulás során. Ezért nem bírja őket.

"akik épp semmi rosszat nem tettek". Ez egy szánalmas mondat.

2015. jan. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Hátha még egy okozott volna csalódást,de idáig akivel találkoztam,kezdeményeztem,vagy csak megtetszett,és elmentem mellettük,mind elutasított,megalázott,kinevetett.Pedig semmi vicces nem volt rajtam,és nem is ismernek egyáltalán...

Meg amúgy sem érdeklődik felém egy nő sem,de persze a nagyképű bunkó gyerekek után futnak egyfolytában...

Soha életemben nem találkoztam még kivétellel nőből,nos ezért.Senkit nem érdekeltem,egyiket sem,és levegőnek néznek elég durván,bármerre megyek.

Pedig nem vagyok csúnya,ápolt vagyok,adok is magamra,öltözködésemre is,és tanultnak tartom magam.

Csak mivel nem "helyesnek" születtem,így alapból esélyt sem kapok semmire,még egy randira sem...

23/F

2015. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%

Sok csalódás, visszautasítás, bunkózás és megalázás miatt. Persze ifjú korunkban pont az ellenkezője voltunk (legalábbis én) Szüleim és a Zsuzsa tanárnéni arra tanítottak, hogy legyek mindig kedves, udvarias és megértő/gondoskodó a lányokkkal; mert azok nagyon aranyos és szeretni való teremtmények. No' ezt szépen be is kamilláztam, és igy álltam az élethez, mondván, biztos lesz majd egy kedves aranyos kis högyemény, akinek majd ezzel meg tudom hódítani a szívét. Meg a francokat!! Az még okés hogy ha nem köszöni meg egy leány azt ha magam elé engedem felszálni a buszra- de volt rá példa hogy beszolt a nő: Mivan qvazimodo, bámulni akarod a seg¨gem? Nos képzelheted hogy milyen jól eshetett ez egy romantikus srácnak.

Másik dolog az állszentség. Minden nő azt sipákolja hogy neki egy kedves romantikus megértő srác kell, -ezzel nem is volna gond,. DE sajnos azt már nem mondjátok, hogy ezen mennyei tulajdonságok mellett, legyen még macsó, pénzes, jópasi. Aztán mi rondák- meg szemünk felcsillanva próbálunk nektek udvarorni gondolván (uh, végre egy csaj aki engem akar, hú de jó lesz, majd én kényeztetem, hű maradok hozzá) Aztán amikor a barátzónába tesztek, vagy bunkóztok; akkor meg mi meg vagyunk zavarodva mint vasorú bába a mágneses viharban, hogy belsőleg meg felelűnk az elvárásaitoknak, de mégsem kellünk.

Szerintem sok srác ezek végett rühell meg benneteket.


Amúgy én házias vagyok, (tudok főzni, mosni, takarítani..) pent ez égett, mert nem tartom esélyesnek a párkapcsolatot.

24f

2015. febr. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Én valamikor gyűlöltem őket, most már inkább közömbösek számomra, nem érdekelnek. A hibáikat már sokan leírták itt a gyk-n is, szóval én most nem írom le ugyanazokat a dolgokat. Viszont volt egy kivétel, amit nekem nehéz elismernem, de egyszer egy nagyon aranyos lány volt, akiből ki is néztem, hogy talán hosszabb távon is rendes lenne. Nem ismertem, de nagyon hosszasan nézett, majd mellém jött, elég közel, szinte várta, hogy megszólítsam, de én nem tettem semmit. Igen, gyáva voltam, meg végig is gondoltam, hogy milyen rosszul tette, hogy pont engem szemelt ki, mert bizony rengeteg hibám van nekem is, meg régebben engem is sokat cikiztek a lányok, valószínűleg nem bírnám ki és egy idő után neki adnám vissza a sok megaláztatást úgy, hogy abban nem lenne köszönet. Meg azért az is biztos, hogy ő sem tökéletes, ez így meg már túl sok lenne, nem menne, talán csak egy-két napig vagy addig sem. Mindegy is, akkoriban többször láttuk egymást, de egyszer sem szóltunk egymáshoz, most már évek óta nem láttam hála az égnek, azóta fokozatosan leszoktam arról, hogy akár véletlenül is ránézzek egy lányra/nőre (kivéve, ha valami ügyintézés van, mert akkor ugyebár sajna muszáj :D). Nekem most már felszabadító az a gondolat, hogy soha nem lesz senkim, és ezt én már semmi pénzért nem adnám oda (vagy inkább egy nőért sem). :)
2015. febr. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
40 felé járok, társkeresőzöm kb. 10/7 pontos lehetek :D. Lassan azért leszek "nőgyűlölő", mert nehezen birkózom meg azzal a ténnyel, hogy egyik részről indokolatlanul magasak az igényeik, máskor meg összeállnak,gyerekeket szülnek igénytelen alkoholista parasztoknak vagy éppen patkányképű bunkó cigányoknak. Legalábbis ez a tapasztalatom - a nők maguk mesélik a társkeresőkön. Középút alig van. Most lehet hőzöngeni, hogy "én" meg "én" nem ilyen vagyok, de akkor is 8 hónap alatt ezt tapasztalatom. Persze férfiak is gyűlölhetőek sok szempontból... Mondhatom, lassan "ember gyűlölő" leszek :D LOL, mert az emberek 80%-a ócska erkölcsökkel él. Ez derül többszáz netes beszélgetésemből és az ismeretségi körből levonva a következtetésemet. Sajnos csak a 20% marad és reménykedhetünk, hogy az akit esetleg sikerül társunknak választani, hogy ő is ebből a százalékból való. Legalábbis egy ideig :D :D :D
2015. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert rászolgáltak! :D

De, hogy miért felesleges ragozni mert előttem már mások írtak dolgokat.

2015. máj. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!