Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő elteltével lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő elteltével lettetek szerelmesek a barátotokba/nőtökbe?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 14:54
 1/5 A kérdező kommentje:

mi 1 hete járunk, gondolom ez még normális, hogy nem érzek semmit (a szimpátiát meg a vonzódást leszámítva persze). De mennyi idő múlva kellene, hogy jöjjenek az érzelmek?


Leginkább olyanokat kérdezek, akik előtte nem ismerték egymást, tehát nem barátságból vagy hosszú kerülgetésből lett szerelem.

2014. nov. 21. 14:56
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért egy hét után már valaminek lennie kéne. Barátnőmnél pár nap volt, és kezdett komolyabban érezni.
2014. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hónapok elteltével (4-6) múlva állíthattam eddig minen barátomról, hogy szerelmes vagyok. De talán akkor is csak azért, mert már kialakult egyfajta kötődés. Egyébként nem igazán vagyok érzelmes, szerelmes típus nő létemre.
2014. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Még meg sem ismertem igazán és már szerelmes voltam.
2014. nov. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A második randin vallott szerelmet a férjem, aztán én is neki. 1 hete voltunk együtt akkor. Azóta már összeházasodtunk:).


(Az első randi előtt 18 nappal ismerkedtünk meg csak, tehát korábban nem ismertük egymást.)

2014. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!