Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? Vajon tenyleg ennyire szamit ez?

Figyelt kérdés

Mar kislanykent mindig en voltam a "vadoc", aki ha fel is oltozott szepen, kb 5 percig tartott osszekoszolni, mert surgosen fara kellett masznom vagy megsimogatnom egy kobor kutyat. Nagymamam folyton zsortolodott, hogy "egy no nem jarhat igy", "legyel egy kicsit igenyes". es persze vegyek peldat a hugaimrol Hozzateszem, mindig apolt voltam, furdest, szortelenitest, dezodort stb nem hanyagolom. Most allatokkal dolgozom, igy hetkoznap nem igazan vagyok csinos. Viszont a munkahelyemrol ismerkedem egy fiuval. Nagymamamnak meseltem rola, nagyon orult, de aztan megkerdezte, hogy vajon csinos vagyok-e mindig? Mondtam, hogy nem, mert nem olyan a munkam, hogy csinos lehetek mindig. Erre elkomorult es idegesen kerdezte, hogy akkor nem is tudsz elotte csinosan megjelenni? De igen, mert ha elmegyunk valahova, akkor nyilvan feloltozom alkalomhoz illoen. Es a fiu eszreveszi? Nem, a fiut szerintem teljesen hidegen hagyja az oltozkodesem. Na ekkor tort ki a botrany, hogy el fog hagyni egy csinosabbert, egyaltalan honnan tudom, hogy tetszem neki stb. Ha nem mondja, nem dicser magatol, legalabb kerdezzek ra. Szerintem viszont baromi megalazo lenne rakerdezni, nem hisznem, hogy a parom dicsereteitol kene fuggjon az onbizalmam. Mellesleg ha csinosabb kene neki, barmikor talalna helyettem mast, mert ugy nez ki, mint egy filmsztar, valamiert megis engem valasztott. Szerintetek tenyleg ennyire fontos, hogy mindig a legjobb formamat mutassam elotte es elhagy, ha nem en vagyok a legcsinosabb?

22/L


2015. jan. 26. 05:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Túl sok időt töltesz a nagyanyáddal. Soha nem te leszel a világon a legcsinosabb csaj. Inkább örülni kéne, hogy úgy is tetszel neki, amikor nem vagy a max-on.
2015. jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem is Magyarorszagon elek, szoval nehezen toltethetek vele tul sok idot. :) Amugy en is igy gondolom, ahogy te es nem ertem, honnan veszi ezeket a dolgokat.
2015. jan. 26. 06:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne hallgass a nagymamádra. Más korban, más környezetben nőtt fel. A párod azért van veled, aki vagy, nem azért, hogy szép ruhában lásson.
2015. jan. 26. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nincs igaza.

Egyrészt munka közben az elsődleges, hogy kényelmesen és biztonságosan végezhesd a munkádat, és nem az, hogy díszelegj.

Másrészt: aki szeret, az nem a ruhádért fog szeretni.

Aki meg képes valakit egy "csinodabbért" elhagyni, attól jobb is, ha megszabadulsz.

A legfontosabb, hogy önmagadat add. Ne egy megjátszott szerepbe, vagy egy ruhába, frizurába szeressen bele, hanem beléd.

2015. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ó, hogy én mennyit hallgattam ugyanezt kislány koromban! :D

"Egy kislány mindig legyen csinos!" meg "Egy kislány mindig adjon magára!", és társai... nálunk ugyanez volt. :)

Én is tipikus fáramászós típus voltam, az a fajta lány, aki megverte a fiúkat az oviban, összekoszolta magát a sárban, focizott a srácokkal és be mert menni a fiúvécébe, akkor is (sőt, különösen akkor), ha tilos volt! :D Egy időben - még alsó tagozatban - csak melegítő ruhában engedtek iskolába járni, mert sose tudtam úgy hazajönni, hogy ne szakadt volna el rajtam valamelyik ruhadarab... :D

Anyu és a nagymamák nem győztek sopánkodni, hogy mi lesz így belőlem. Mit mondanak majd a fiúk, hogy nem viselkedek lányosan, nem vigyázok a ruháimra, folyton kócos vagyok, nem figyelek rá, hogy csinos legyek.


Köszönöm szépen, tökéletesen megvagyok. :) Igaz, fákra már nem mászom fel (legfeljebb, ha kiscicát kell menteni róla :D ), de láss csodát, most lesz 4 éve, hogy együtt vagyunk a kedvesemmel és ő is látott már mackónadrágban, kócosan, smink nélkül, mégse futott ki a világból. :)


Igaza van annak a hozzászólónak, aki azt írta, hogy a nagyid még egy másik világban nőtt fel. Őt még így nevelték, más értékrendek voltak fontosak - nincs feltétlenül igaza, de ő ezekben a dolgokban hisz. :)

Jót akar neked, ettől függetlenül viszont én is azt mondom, ne hallgass rá. Hallgass inkább a szívedre, ahogy eddig is! ;) A külső nem minden!

2015. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindíg van szebb!

Mindíg van csinosabb!

Főleg 20 év múlva érzed majd! :D

Egy férfi. Hangsúlyozom, FÉRFI!!!!!

Szóval, kell hogy igényes legyél magadra.

Ha elhagynak, az nem azért lesz, mert van egy szarkaláb a szemednél...

2015. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Csak mar annyira zavar, hogy mar annyira zavar, hogy folyton ezt kell hallgatnom, meg hogy mindenki meg akarja mondani, mi kell a ferfiaknak ahhoz, hogy beleszeressenek egy nobe. Naphosszat a kulonbozo, gyakran egymasnak is ellentmondo jotanacsokat hallgatom, pedig minden ferfi mas. Ami egynek bejon, az nem biztos, hogy a masiknak is es ha aszerint akarnek elni, hogy mi jon be a ferfiaknak, naponta vehetne 180 fokos fordulatot az eletem.
2015. jan. 26. 09:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek nagyon fontos a szépség. A szépséget a renddel azonosítják. Azzal, hogy megtiszteled a másikat a megjelenéseddel. Nagymamád ilyen nő, aki ad erre. Valószínű ő így volt sikeres az életben. Fogadok, hogy mai napig tiszta, ápolt és csak úgy megy ki az utcára, hogy ő maga tökéletesnek érzi magát. Ezért ezt mondja, mert tudja, hogy ez egy bevált stratégia. Aki meg mást mond annak az jött be és azért ajánlja. Nem vagyunk egyformák, így vannak általános szabályok, de vannak attól egyéni eltérések. Van, aki imádja, ha a felesége állandóan takarít, mos, stb. Van aki megőrül tőle. Azt kellene megtudnod, hogy miért tetszel a pasinak és azt erősíteni. Nagymamádnak meg elmondani, hogy mit is szeret benned ez a férfi és mennyire örülsz, hogy épp ezt a tulajdonságodat... beszélj vele őszintén, de úgy, hogy ne tudjon beléd kötni. Azokat a dolgokat emeld ki, amiknek valószínűleg örülni tud, a többiről meg csak akkor beszélj, ha rákérdez. Ha tud lelkesedni azért amit mondasz akkor valószínűleg egyre kevesebb kellemetlen kérdése lesz.

Egyébként igen, nagyon fontos, hogy mindig (ez alatt én a lehetőségeim szerint mindiget értem) a legjobb formádat mutasd. De hogy neki mi a Te lehető legjobb formád azt ő tudja.

Felmerült bennem, hogy miért tudnak elbizonytalanítani mások ennyire? Alakítsd ki a magad értékrendjét amiben lehet, hogy az öltözködés a sokadik helyen áll, viszont tudd, hogy mi az a sok más dolog amiben jobb vagy. Kérdezz rá a fiútól mi az ami tetszik neki és ha megvan benned az a tulajdonság akkor a kapcsolatban is magabiztosabb leszel.

Természetesen a csinosság is fontos. Rengeteg nőt hagy el a párja akik otthon állandóan lomposak, mert azt hiszik, hogy a férfinak úgy is jó. Nem kell puccparádéban lenni, de a nemtörődömség se jó. Rajtam nyáron sokszor van egy egyszerű szürke pamut ruha, amiben utcára már nem mennék ki, de otthon hordom, mert kicsit fel van vágva az oldala és mutatja a formáimat amit a párom imád. Kényelmes, nem kell rá állandóan figyelni és mégis van benne valami szexy. Egyébként önmagunknak is öltözünk. Ha tetszünk magunknak, elégedettek vagyunk akkor határozottabbak, magabiztosabbak vagyunk.



Amit még javaslok: nézz utána az öt szeretetnyelvnek és alkalmazd.

2015. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Annyit még elmesélnék, hogy például volt barátnőmet egyszer sem láttam - szavaiddal élve - csinosnak. Utálta a szoknyát, utálta a magassarkút. Ennek ellenére szép volt, igényes, ápolt, stílusos, csak nem szerette azt a klasszikus csinos stílust. A leírásod alapján szerintem sokban hasonlítotok. :)

Rögtön hozzátenném, a külsejének semmi köze nem volt ahhoz, hogy vége lett, ő szakított, és ha mondhatjuk úgy, kényszerű okok miatt.

Mostani barátnőm nem az a "vadóc" típus (szavaiddal élve), és jóval kényesebb a külsejére, de ő sem az a fajta, aki meg van veszve a magassarkúért meg a nagyestélyiért. :) Láttam őt már melegítőben is, láttam reggel, ébredés után, kócosan, láttam már számtalanszor smink nélkül, és vajon megfordult a fejemben, hogy elhagyjam? Dehogy is!... Mert nem az öltözékét szeretem, hanem őt magát. Nem a smink meg a ruha tetszik rajta, hanem ő maga.

És egyébként is, jópáran vannak férfiak, akik jobban szeretik a lazább stílust egy nőn. :)


#6 is rátapintott egy nagyon fontos dologra. A külső szépség sajnos múlandó. Ha valaki emiatt lenne veled, az minden lenne, csak nem tartós kapcsolat, hiszen az idő múlásával, úgyis látni fog nálad fiatalabb, csinosabb lányokat. És ha valakinek a külső lenne a szempont, akkor már rögvest el is hagyna.

Igen, van olyan pasas, akinek az a szempont. De egy FÉRFI ha szeret, akkor az a személyiségednek szól, nem a ruhádnak.


Egyébként az öregek már csak ilyenek. :) (És ezt nem bántásból vagy leszólásból mondom.) A családban pár idősebb nőrokontól én is mindig megkaptam, hogy nem fogok kelleni senkinek, ha nem öltözök "elegánsan", akkor senkinek nem fogok kelleni. Én viszont inkább a lazább stílust preferálom. Hogy én ingben menjek mindenhová? Na, arról hallani sem akarok. Erre rengetegszer megkaptam a kioktatást, hogy egy lány sem fog így komolyan venni, senkinek nem fogok tetszeni. Jah... mostani párkapcsolatom már 2 éve tart, és nem úgy tűnik, hogy zavarná az öltözködési stílusom.

2015. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
(Bár lehet, hogy #6 hozzászólását alaposan félreértettem... :D)
2015. jan. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!