Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van? Vajon tenyleg ennyire szamit ez?

Figyelt kérdés

Mar kislanykent mindig en voltam a "vadoc", aki ha fel is oltozott szepen, kb 5 percig tartott osszekoszolni, mert surgosen fara kellett masznom vagy megsimogatnom egy kobor kutyat. Nagymamam folyton zsortolodott, hogy "egy no nem jarhat igy", "legyel egy kicsit igenyes". es persze vegyek peldat a hugaimrol Hozzateszem, mindig apolt voltam, furdest, szortelenitest, dezodort stb nem hanyagolom. Most allatokkal dolgozom, igy hetkoznap nem igazan vagyok csinos. Viszont a munkahelyemrol ismerkedem egy fiuval. Nagymamamnak meseltem rola, nagyon orult, de aztan megkerdezte, hogy vajon csinos vagyok-e mindig? Mondtam, hogy nem, mert nem olyan a munkam, hogy csinos lehetek mindig. Erre elkomorult es idegesen kerdezte, hogy akkor nem is tudsz elotte csinosan megjelenni? De igen, mert ha elmegyunk valahova, akkor nyilvan feloltozom alkalomhoz illoen. Es a fiu eszreveszi? Nem, a fiut szerintem teljesen hidegen hagyja az oltozkodesem. Na ekkor tort ki a botrany, hogy el fog hagyni egy csinosabbert, egyaltalan honnan tudom, hogy tetszem neki stb. Ha nem mondja, nem dicser magatol, legalabb kerdezzek ra. Szerintem viszont baromi megalazo lenne rakerdezni, nem hisznem, hogy a parom dicsereteitol kene fuggjon az onbizalmam. Mellesleg ha csinosabb kene neki, barmikor talalna helyettem mast, mert ugy nez ki, mint egy filmsztar, valamiert megis engem valasztott. Szerintetek tenyleg ennyire fontos, hogy mindig a legjobb formamat mutassam elotte es elhagy, ha nem en vagyok a legcsinosabb?

22/L


2015. jan. 26. 05:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Naphosszat a kulonbozo, gyakran egymasnak is ellentmondo jotanacsokat hallgatom, pedig minden ferfi mas. Ami egynek bejon, az nem biztos, hogy a masiknak is es ha aszerint akarnek elni, hogy mi jon be a ferfiaknak, naponta vehetne 180 fokos fordulatot az eletem."

Ott a pont.

A másik az, hogy legyél önmagad. Ha valaki beléd szeret, azért szeressen beléd, aki vagy.


Egyébként meg szerintem nem kell ennyire nagy jelentőséget tulajdonítani ezeknek az okoskodásoknak. Tudod, tojni rá nagy ívben. :)

2015. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igen, beszeltunk arrol, hogy mi tetszik neki bennem. Azt mondta, hogy a humorom, meg a kedvessegem, meg hogy nem felek osszekoszolni magam, ha arra van szukseg, nem vagyok kis hercegno. Igazabol nem is az elbizonytalanitott a jo szo, inlabb cdak rettenetesen idegesit, hogy mindig igenytelennek nevez, mert az oltozkodes csak a sokadik a sorban, a hajamat magamnak vagom (senki meg nem mondana, hogy nem a fodrasz csinalta), nincs turelmem sminkelni es hasonlok miatt. Pedig az alapveto higieniat nem hanyagolom el, a taskamban mindig ott a cipokrem es a dezodor stb.
2015. jan. 26. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!