Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Merjek lépni vag ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Merjek lépni vag ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok és ő is belém nagyon. Vele nagyon jó a szex nagyon megértjük egymást. Mindig van közös témánk. A párommal,már nem jó a kapcsolatunk,szinte semmiről nem lehet vele beszélni. A szexet meg hagyjuk is. Én most elmentem oda dolgozni,ahol a szerelmem lakik,ő ott lesz nálam mindig az biztos,mert pultos vagyok. Alig várom már a hétvégeket hogy együtt lehessek vele. Őt már 7 éve ismerem. A párommal 5 éve vagyunk együtt van egy 3 éves babánk is. Segítsetek mit tegyek. Öntsetek belém lelket.
2008. aug. 21. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem jó egy olyan kapcsolatban élni ami már teljesen megronmlott. Addig hagydd ott a párod amíg még kicsi a baba. Mert ha nem hagyod ott akkor egy rossz családban fog felnőni, gondolj rá is! Meg ha már van egy olyan személy aki szeret és te is szereted, akkor biztos elfogad a babával együtt, és boldogok lehettek!
2008. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hát, ha a helyedben lennék, elhagynám a pasit. egyszer élünk ...miért csesznéd el az életedet egy unalmas fickó mellett, mikor egy másikba vagy szerelmes? és h van gyereketek...mivel csak 3 éves, nem nagyon fogja fel a történteket... neki is jobb lesz később, ha nem érzi majd idősebb korában feszültséget anyu meg apu közt. szerintem.
2008. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
Szerintem kéne lépni mert így nem lehet élni!A baba megnehezíti biztos a döntést,de régen az én szüleim is akkor váltak el mikor 3 éves voltam!És nem volt olyan rossz mivel nem emlékeztem semmire kisbabakoromról!
2008. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Arik vagytok:)♥♥♥ De valahogy mégis annyira nehéz ez a egész. A párom mindig csak a munkáról beszél meg hogy mi történt aznap vele. Tegnapelőtt voltam ezen a helyen először dolgozni,de nehogy azt higgyétek hogy megkérdezte,hogy hogy ment,hogy bírtam e. Nem. Ő hazajött evett,kiment cigizni. Anyum is pont akkor cigizett és mondta neki,megkérdezted e már,hogy hogy ment neki a munka,mire ő csak meghúzta a vállát és azt mondta,hogy őt nem érdekli. Bejött és lefeküdt aludni. Mondtam neki,hogy amikor anya délutános lesz(mert anyum vigyáz a babára),majd itthon kellene maradnia,ha dolgozok,mert nincs aki vigyázzon a gyerekre. Erre mit mondott?? Hát ő azért nem fog kimaradni a munkából,hogy én kocsmázzak. :S:S:S
2008. aug. 21. 13:31
 5/16 anonim ***** válasza:

nem kérdezted már azt meg korábban, csak máshogy megfogalmazva? nekem nagyon ismerősnek tűnik a sztori.


de amúgy igen, lépned kéne, pláne, ha szerelmes is vagy. és minél hamarabb.

2008. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem! Én még ilyet nem kérdeztem... :):)
2008. aug. 21. 13:57
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán tisztességes dolog, hogy megcsalod a párodat. Ezt nem ítélkezésből mondom, mert fiatalabb koromban én is tettem ilyesmit, de attól még rossz dolog, bűn marad.

Még akkor is, ha egyébként ő sem a legrendesebben bánik veled.


Nem írtad, hogy a férjed-e a gyermeked apja, és azt sem, hogy hány évesek vagytok.


Mindenesetre szerintem próbálj meg valami egyenes, gerinces megoldást választani. Amiből több is van, csak mindegyik nehéz.


1.) Nyíltan megmondod a párodnak, hogy vége. (A folyamatos felszarvazásnál azért ez jobb.)


vagy


2.) Bevallod neki, hogy megcsaltad, bocsánatot kérsz és megígéred, hogy sohasem fogod többé, és ezt be is tartod. (Ezzel fájdalmat okozol neki és lehet, hogy a kapcsolatnak így is vége lesz, mert ő fog szakítani)


vagy


3.) Nem vallod be neki, hogy megcsaltad, hanem ennek a lelki terhét egyedül viseled, de abbahagyod a megcsalását


Bármit teszel, szerintem nyíltan és egyenesen tedd meg, és úgy, hogy a saját hibáidért vállald fel a felelősséget

---


Ezenkívül valóban szem előtt kell tartanod a gyermeked érdekét. Ha úgyis fordul a helyzet, hogy szakítasz a pároddal, ami már a kicsi számára eleve rossz helyzet, akkor is engedd meg, hogy az apukája valóban az apukája lehessen, tehát 1.) ne mondj a gyerek előtt rosszakat róla 2.) engedd, hogy rendszeresen vele is lehessen


Becsületesség, bátorság, egyenesség, a saját bűnök belátása és megbánása az, ami előre tud vinni szerintem.

2008. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

részben egyetértek a hosszú válasszal.


szerintem mindenképpen hiba lenne a mostani pasival maradni, de azt töredelmesen be kell vallani, hogy van már másik (úgyis ki fog derülni, felesleges titkolózni).

a gyereket sem szabad eltiltani az apjától.

2008. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sem cseszd el az életed olyan mellett, akit nem is szeretsz. Egyszer be kell vallanod... De ne halogasd évekig, mert az sem neked, sem a párodnak, sem a babának nem tesz jót...
2008. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem a férjem csak az élettársam és igen ő a gyerek apja. Én 21 ő 22 éves. A szerelmem pedig 29.
2008. aug. 21. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!