Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon olyan, hogy évek múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon olyan, hogy évek múlva jön rá, hogy mégis szeret?

Figyelt kérdés
Mert én nem tudok mást szeretni. 2 éve nem vagyunk már együtt, voltak könnyebb időszakok, mikor lefoglaltam magam, és nem gondoltam rá annyit, de nem rég összefutottunk egy helyen, és azóta újra érzem azt az érzést, és volt már azóta jó pár barátom, de senkinél se éreztem azt. És azért fura ez, mert 17 voltam akkor , szinte azt se tudtam ki vagyok, akkor nem értem hogy történhet ez. L/20
2015. jan. 26. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:

láttam már ilyet, de ott több mint 20 év telt a felismerésig


tehát ne érdemes erre alapozni...

2015. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:

Nem, mi addigra elkönyveljük, h veszett fejsze nyele a lány, és annyi. Kétszer nem lépünk ugyanabba a pocsolyába.

25/F

2015. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Miert szakítottatok? Neki volt azóta más?
2015. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
milyen körülmények közt futottatok össze? Suli,buli..? Váltottatok néhány,miről beszéltetek?
2015. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?:)
2015. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 hónapig.
2015. jan. 27. 01:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ideje lenne ismerkedned másokkal, és nem a facebook képeit nézegetni, amiről mindig eszedbe jut. 3 hónap nagyon kevés idő, egyrészt ennyire beleszeretni másba, másrészt pedig rossz tapasztalatokat szerezni. Mindenesetre igyekezz összegyűjteni a negatív dolgait, és képzeld el, ahogy más lányokkal hetyeg. Ha kellően haragszol rá és dühös vagy, könnyebben fog menni.
2015. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!