Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadnátok ha megtudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnátok ha megtudnátok hogy a pasitok sztriptízbárba jár? 20/l

Figyelt kérdés
2015. jan. 26. 15:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Nem vaksagot fogadott hanem huseget ;)
2015. jan. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Elküldeném, hogy láthassa őket.. MÉG TÖBBET. Aztán pá-t intenék neki. :)
2015. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Csak szórakozni jár ennyi, nézi a csajokat abból rossz nem lehet, max beindul tőle és ha hazaér jól megdug.
2015. jan. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerencsére engem ez a veszély nem fenyeget
2015. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 addig oké hogy velem bújik ágyba és engem szeretget de ha közben rájuk gondol az nem rossz érzés?Nekem marhára rosszul esik..
2015. jan. 26. 15:39
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Én srácként őszintén megértelek kérdező. Elég tróger dolog a barátod részéről. 21/F
2015. jan. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom Kérdező az viszont OK mikor Te chippandale műsorokra mész a "barinőkkel"...
2015. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem örülnék ennek. Számomra ez azt jelentené, hogy engem nem talál vonzónak... :/ 18/L
2015. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Mikor csipendélre mennek a csajok ugyanez érezheti a barátjuk.

2015. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha legénybúcsún vagy nagy ritkán valamilyen pasis program keretein belül elmegy, az még hagyján, bár akkor is zavarna egy kicsit. Ha konkrétan jár, heti rendszerességgel, és igen gyakran, na, akkor valószínűleg nem sokáig lenne a pasim. Ha idegen nők testére kíváncsi és az enyém nem elég neki, akkor tessék, nézegesse őket nyugodtan, de engem akkor nem fog. Ez mérhetetlen tiszteletlenség veled szemben szerintem, rövid úton megválnék tőle. Még fiatal vagy, van időd bőven ennél jobbat találni.


22/l

2015. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!