Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteget dolgozni, de jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget dolgozni, de jó pénzért vs. Szerelem. Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Csupán csak elméleti kérdés. :)


F



#pénz.vs.szerelem
2015. jan. 26. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerelem
2015. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerelem. Inkább valaki mellett, nem?
2015. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Átmenet. Inkább élek szegényesebben, de boldogan, mintsem legyen egy rakás pénzem, amit nincs lehetőségem sem elkölteni.
2015. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:

Mindenki azt választja, amije nincs.

25/F

Am szerelem.

2015. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagybátyám a melót választotta. Jelenleg munkaidőn kívüli elfoglaltságai: részegen tévézés, cigizés...
2015. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nálam Rengeteget dolgozni, de jó pénzért vs. párkapcsolat (nem vagyok szerelmes, csak szeretem a barátnőm!)


hát én mind2-t próbálom egyszerre, mert az elmémnek szüksége van a tudásra és a tudás felhasználásra...a lelkemnek meg a szeretetre, de ha csak az egyik lehetne meg...abba hosszútávon beleőrülnék, de 7 évig csak a tanulás és a munka volt, mert nem akartam kapcsolatot...valamilyen formában úgy is boldog voltam...szóval ha a sok munkával boldog tudok lenni akkor inkább az...de mondjuk nem dobnék el egy meglevő kapcsolatot a munka miatt! szóval ha előzetes döntés akkor munka...ha meglevő kapcsolat akkor a kapcsolat...

2015. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább jó pénzért dolgozni és nyugodtan élni és egyszer majd rám talál a szerelem minthogy boldogan ülni a híd alatt :D
2015. jan. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 en boldogan ulnek a hid alatt ha van kivel :D


Tehet a szerelmet valasztanam ;)

2015. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek. :)
2015. jan. 26. 15:59
 10/11 anonim ***** válasza:
szerelem
2015. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!