Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Szerelmem azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Szerelmem azt mondja, hogy már nem szerelmes belém, de nagyon szeret. Hogyan tudom vissza hódítani?

Figyelt kérdés
Ő a legjobb barátom és a lelkitársam is és én is neki, és ezért is nem akar elválni tőlem csak barát szeretne lenni. De mondta, hogy nem akar mással járni. Szerintetek rám vár hogy vissza hódítsam? Szerelmes vagyok és nem akarom elveszíteni, de többet szertnék mint barát!
2010. febr. 8. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem szerelmes,akkor nem igazán van mit tenni. NEm tudod zt mondani neki,h. na msot szeress... Ez már neki elmúlt. Vagy beletörődsz a barát sorsba és támogatod, vagypedig,ha úgy látod,hogy csa arra vár,hogy visszahódítsd inkább kérdezd meg,mielőtt félreértések lennének belőle és esetleg rámássz,holott ő azt nem szeretné.16/L
2010. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeret és szerelmes két különböző kategória!!!!
2010. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miazhogy nemlehet. Lángoltasd fel még1x, ahogyan felcsípted. Csábítsd el újra. Vmit alkoss biztos ügyes vagy.
2010. febr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fogadd el a helyzetét, és próbálj beletörődni. Nem tudsz semmit sem tenni, egy embert kétszer nem lehet szeretni. Legyetek csak barátok és támogassátok egymást mindenben. Nagyon nehéz az ilyen. HOnnan tudod hogy a lánynak nincs másik srác kinézőben? Nagyon sajnállak! Hiába vársz rá tudod, hogy már nincs remény de még adsz neki egy kis helyt a szívedben. Fogadd el hogy, ő már tőled nem akar semmit csak barát, lelkitárst. Szép dolog a szerelem de nagyon fájdalmas is tud lenni. PErsze hogy szeret, mert gondolom nem haraggal váltatok el, szeret amilyen vagy ahogy kinézel de nem szerelemből. Hidd el valahol ő is szenved. Ő is fél hogy elveszt téged, mint legjobb barát...
2010. febr. 11. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:

hát igen ezért nem jó ha kapkodsz ideges vagy azon vagy hogy le ne bukj... mindig azt mondják ne hazudjak oké jó betartom de néha nagyon nem megy... nem akartam hogy megtudd hogy én írtam de mostmár késő, nembaj lehet h így kellett volna történnie, lehet h haragudni fogsz rám amiért felmentem a nevedben... sajnálom

exed

2010. febr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!