Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a barátom sportos, erős testalkatú rendszeresen sportol én pedig lusta otthon ülős duci lány vagyok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 14:23
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Én is évek óta rendszeresen sportolok, de nekem egyáltalán nem jönnek be az olyan nők mint pl. Jen Selter meg a hozzá hasonlók.
2015. jan. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
huh hát én most őszinte leszek... én ugyan lány vagyok, de nagyon odafigyelek az alakomra, vékony vagyok, fogyózok, és edzek is, bár nem annyira rendszeresen. a barátom meg bár nem kövér de macis, és hiába szeretem, egyre jobban zavar... és ez később eléggé problémához vezethet :/ szóval időben kapcsolj, és kezdj el mozogni és diétázni, jobban is fogod magad érezni a bőrödben és a barátodtól sem kell félned hogy elhagy
2015. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

Azért biztos sose legyél benne, hogy nem kíván meg egy nőies, formás, csinos és dekoratív nőt aki igényes magára.

És még addig talán jó is amíg csak megkívánja és nem tesz is érte hogy megkapja, egyszer vagy többször, melletted :D

2015. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
61%
Szerintem viszont úgy is mindegy, mert NoBajnerNoParty!
2015. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Go sportolni! Már csak az egészséged miatt is!
2015. jan. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elmesélem az én sztorimat...

Van egy csodálatos párom, akit imádok, szeretek, több mint két éve...

Amikor megismerkedtünk én is az a duci, sz@rni bele mindenbe kategória voltam, akit közel 120 kilósan marhára nem érdekelt semmi...De tényleg semmi...

Ő szeretett, megbecsült, és ami a legfontosabb...Marha őszinte volt hozzám , olyannyira, hogy egy idő után elmondta mit érez velem kapcsolatban...Ami akkor nagyon nem esett jól, de úgy voltam vele, mégsem maradhatok ilyen, nagyon szeretem őt, így megváltozok...És tenni fogok a folyós alkatom ellen..Együtt kerestük a megoldásokat, ő adta a tanácsokat a tippeket, aminek köszönhetően 44 kiló minusszal a hátam mögött, új életet kezdhettem... Soha nem fogom tudni neki ezt meghálálni..:)


Na de amit ebből ki akartam hozni, az az, hogy lehet hogy nem mondja ki, de hidd el valamilyen szinten igen is zavarja őt....Nem gondolkoztál még el azon, hogy vele együtt járj el edzeni? Vagy együtt keressetek megoldást a dologra? Hiszen téged is zavar úgy veszem észre, különben nem kérdeztél volna rá... :)

2015. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Mazlista vagy
2015. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

A lustaság nem erény (egyik nemnél sem egyébként), a mozgás viszont a te egészséged miatt lenne fontos elsősorban.


Én a másik véglet vagyok, nem tudok hízni, legalábbis zsírban nem. Sokáig küzdöttem a soványsággal, kerestem a megoldást, hidd el, nem éreztem úgy jól magam, minden vírust összeszedtem, és gyorsan levert a lábamról, és megviselte a szervezetemet, nem jött be a sok evés, igazság szerint jó étvágy mellett sem híztam, ehettem akármit. Próbáltam különböző mozgásformákat, nem jött be mind, aztán találtam egy hastáncoktatást a közelben jó áron (kár, hogy nem néztem utána hamarabb, mert egy ideje már működött, de lekötött más), elkezdtem, és képzeld, elkezdtem izmosodni, és már nem vagyok sovány, továbbra sem hízom zsírra, de erősebb és egészségesebb lettem, és tudok normális méretű ruhák között is nézelődni a boltban. Nos, a csoportba egyébként járnak túlsúlyosak is, és van olyan, aki majdnem 2 év alatt már nagyon sokat fogyott, látványos a különbség. Egyébként meg még élvezetes is.


Szóval lehet gond belőle, ha ebben teljesen más értékrendet képviseltek, nem rögtön az elején, de egy idő után mindenképp. De nem ez a nagyobb gond, hanem ha nem vigyázol, rámegy az egészséged. Anyukám túlsúlyos, látom, miket szedett össze emiatt, vérnyomás, cukor, a lábainak is megártott. Ő volt sokkal kövérebb is, mint most, fogyott, de azért még így is van rajta többlet, amit nem lenne rossz normál szintre hozni.


Amúgy tudod, nem mindegy, hogy azok a kilók izomként vagy zsírként vannak rajtad.

2015. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
19%
Négyeske, majd megfektetem a szuperpasidat te hombár nöci;)
2015. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Igazából lehet próbálkozni! Nem a tulajdonom!

Sosem értettem mit szeret rajtam, de mások sem. Mikor megismertem nem is gondoltam rá úgy, hogy köztünk lesz valami. Nem egy kategória voltunk. De sokat segítettünk egymásnak és jó barátságba lettünk.

Azt hittem hogy valami szép testű csajt választ magának, így az első randink után is, mondtam neki, hogy engem megbánna, ha velem kezd. Tetejében egy csinos kislány figyelmét is felkeltette. Nem akartam az útjukba állni.

Viszont a párom kitartott mellettem, és megkért, hogy járjunk. Még a járásunk alatt is mindig nyitva hagytam előtte a lehetőséget, hogy nyugodtan elmehet. Mindig lesz jobb. Nálam meg nem nehezebb jobbat találni. De nem tette.

Voltak nők akik érdeklődtek utána, de mindegyiket elzavarta. Azt mondta, hogy ő választott és engemet. Nem a külsőm miatt, mert elsőre tényleg nem jöttem be neki. Emberileg nyújtottam olyan pluszt, amit mindig is kereset.


Ha elviszed kedves 19-es akkor vidd mindenestül. De csak szexre ne használd, mert nem tárgy, ezt nem érdemli! Szered és becsüld! És akkor áldásom rád! Mert ő megérdemli, hogy mint férfi és mint ember tiszteljék!

2015. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!