Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha a barátom sportos, erős testalkatú rendszeresen sportol én pedig lusta otthon ülős duci lány vagyok?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 14:23
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
# 20 - Azért te sportolsz, ha jól értelmeztem, csak ilyen a testalkatod. Mit sportolsz, szabad tudni? Van olyan ismerősöm, aki csak nyafog a túlsúlya miatt, de megmozdulni már nem akar. Anyukám is túlsúlyos, de tornázik.
2015. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom személyi edző tökéletes testtel, a menyasszonya pedig alacsony és kövér. Az összes nője ilyen volt, ezeket szereti. Az ízlés nem függ attól hogy az adott ember hogy néz ki. Ha a párod szeret és nem piszkál azzal hogy fogynod kéne, akkor nem fog elhagyni.
2015. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
"hombár nöci" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD hogy megy a cicaharc :DDDDDDDD
2015. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak 13cm-vel alacsonyabb nálad.

160/80 (bár 75kg körül szoktam lenni, ez így egyik napról másikra sikerült...), FÉRJEM 183/90-96, mikor mennyi ideje van edzeni. Mert ő fogy, mikor nincs ideje edzeni menni... na mindegy, szóval én se vagyok a sportolás etalonja. Mondjuk én próbálkoztam, futottam 3 hónapig súlyzós edzés mellé, se cm se kg nem ment le... most heti 2 hot iron, diéta, és semmi. Igaz, én teszek érte, és párom sem érti, hogy miért nem megy, mert ő valóban látja, hogy mit csinálok.

Neked meg kellene találnod azt a mozgásformát, ami érdekel. Én pl. nagyon szeretek biciklizni, bár az új lakhelyünkön nem tudok (elég alap biciklim van, itt meg nagyon hegyes-dombos minden, és nem bírom)... vettem egy ellipszis trénert, és sokszor csak ráállok egy sorozat előtt...


van valami, ami érdekel? Ha ilyen sportos, szerintem szívesen el is járna veled.

Nem azzal van a gond amúgy véleményem szerint, hogy dundi vagy (bár ezekkel a méretekkel közel sem vagy elhízott), hanem a lustasággal, esetleg ez zavarhatja hosszútávon.

2015. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Cila123 ***** válasza:
0%
Kevésbé igaz, hogy szeret, "inkább meg minden"! Jobb, ha csomagolsz!
2015. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon gáz! Ezért nem kezdek magyar pasival, mert az ilyenek kellenek nekik. inkább a halál-.-
2015. nov. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Ha neki ez a testalkat tetszik,nem.
2016. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!