Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lány akivel randizgatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel randizgatok túlságosan rágörcsöl, mit tehetnék? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel találkozgatok, igazából nagyon hasonlít az ízlésünk zene filmek érdeklődés stb. terén. de nem megy a kommunikáció. látszik rajta hogy eddig még nem volt dolga "úgy" pasival és nagyon zavarban van, sokszor csak nézi a szemem és nem tud mit mondani, aztán ha én is nézem zavarbajön és elpirul. aranyos meg minden, csak sokszor van az a kínos csend, hogy nekem már semmi nem jut eszembe, ő meg annyira zavarban van mellettem, hogy meg sem tud szólalni. szegénynek semmi önbizalma, mondta is párszor hogy nem is érti hogy "egy ilyen pasi miért áll egyáltalán vele szóba?" nem mintha akkora nagydurranás lennék.. gondolom az is zavarja szegényt, hogy ő erősebb picit, én meg vékony sportos vagyok. mit tehetnék, hogy feloldódjon mellettem? mert nekem már semmi ötletem. apropo én 19vagyok ő 17

2015. jan. 27. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld megnevettetni, utána biztosan könnyebben feloldódik :) egyébként jó úton haladsz, csak egy kis idő kell és biztosan minden jól fog menni.
2015. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én az első csók után mindig sokkal lazább vagyok már, valahogy amolyan első vízválasztóként funkcionál nálam:)
2015. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
eddig 2x taliztunk, második végén úgy spontán megölelt. utána szegény annyira zavarba jött vagy 3x bocsánatot kért miatta, hogy ne haragudjak az csak úgy jött neki :D nem merem megcsókolni mert a végén még szívrohamot kap
2015. jan. 27. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csokold meg nem fog szivrohamot kapni:DDD
2015. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
biztos h nem kap szívrohamot, hajrá:D
2015. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csókold meg. Kifejezed vele, hogy igenis akarod őt. Biztos, hogy örülni fog, meg zavarba jön és pironkodik majd. Lehet, hogy még csók se volt neki soha.

Ha megkérdezi miért áll vele szóba egy pasi akkor mondd el neki, hogy miért. Ugyanis azt várja. Sajnos külső megerősítés kell neki (remélhetőleg átmenetileg). Nem baj, ha abba is belepirul.

Mosolyogj rá, dícsérd meg valamiért (ruha, új frizura, stb.) amikor találkoztok.

Legyen mindig néhány jó sztori, kérdés, valamilyen téma, ha épp lefagy a beszélgetés újra tudd indítani.

2015. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy ne jojjpn zavarba, hiszen nincsen miert. A csok szerintem se rossz otlet;)
2015. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!