Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akivel már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel már jóideje randizgatok és lassan együtt is vagyunk, de nemigazán tudom ő e az igazi, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval tök helyes meg minden, nagyon szép de lehet vannak furcsaságai, meg túl okos, intelliges hozzám és néha nem tud viccelődni, mindent komolyan vesz és bár megvan a gyengédség kettőnk között, csak nem annyira érzelmes típus... Hangyányit bizonytalan vagyok külsőségek miatt de belül nagyon értékes lány, olyasvalaki akit szerintem akárki szeretne barátnőként, megbecsülni, szeretni... szerintetek idővel megkedvelhetem őt mégjobban? még csak pár hete találkozgatunk...

2014. szept. 24. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy Igazi. Ez csak az amerikai filmekben letezik. Mindig van a masikban hiba, valami aprosag, amit nem annyira szeretunk. A lenyeg, hogy ezekkel tudj egyutt elni, a tobbit meg szeretni.
2014. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem tudod. Ez inkább nemet jelent.
2014. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
megszívtam korábban is hogy eldobtam magamtól egy lányt mert bizonytalan voltam iránta külsőleg. pedig pont olyan valaki volt akivel ezer közös dolgunk volt teljesen egyező ízlésünk és nagoyn sok mindent csináltunk együtt, mégis szakítottam vele mert nem éreztem h oké és megbántam utólag... utólag már tudom hogy adni kellett ovlna időt az egésznek és egyszerűen nem gondolkodnom feleslegeken f...-ságokon...
2014. szept. 24. 15:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt erzem tovabba h vagyom arra h a kozeleben legyek mert jo erzes simogatni atolelni csokolozni vele...
2014. szept. 24. 22:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Adj időt magatoknak! Meglásd, úgyis kiforrja magát, hogy hozzád illik-e, vagy sem. Ha szeretsz vele lenni, miért ne élveznéd ki? Ha egyszer már dobtál egy szimpatikus lányt, és megbántad, most miért dobnál még egyet? Erre akkor is lesz időd, ha kiderül hogy mégsem illetek össze. Lehet, pár hét, hónap múlva úgy fogod érezni, ő az igazi számodra. Mindenhez idő kell.
2014. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár hét után miből akarod tudni, hogy ő-e az igazi? Gyakorlatilag még nem is ismered. Szerintem várj egy évet, és ha még együtt vagytok, akkor kezdj ezen gondolkodni.
2014. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!