Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Vélemény érzelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vélemény érzelmes fiúkról?

Figyelt kérdés
Mennyire legyen érzelmes egy fiú? Mit tartozik ebbe? Mi a határ?
2015. jan. 27. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

általában sz ilyenekre azt mondják , hogy bleeeee

a másikra meg azt mondják h nyam nyam

2015. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legyen figyelmes, udvarias, ha megleped a lány néha valami aprósággal, néha elviszed egy-egy romantikus programra stb, az tökély.

Ha sírsz, nyálas vagy, zaklatóan sok üzenetet küldesz, nagy felhajtású dolgokat szervezel, az meg már túl sok és el fog menekülni.

Egyébként meg erősen lányfüggő, én speciel már a virágot is utálom

20/L

2015. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
# 2 Miért utálod a virágot? Tehát nálad rossz pont lenne randira egy virág? :D
2015. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szánalmasak és gyengék.

Ezt férfiként mondom.

18/F

2015. jan. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. A bunkó a befutó stílus 2015ben
2015. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyenek érzelmei, de ez ne jelentse azt, hogy az én vállamon sírja ki magát mert az nem érzelmes, hanem szánalmas.
2015. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A virágot én is utálom. Úgyse tart sokáig, nem is szép. A figyelmes pasikat szeretem, nem az ömlengőset. Nem azt, aki óránként keres, h miért nem vagyok vele. 24L
2015. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!