Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözésnél nem féltetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözésnél nem féltetek feladni a függetlenségeteket?

Figyelt kérdés
Ahogy közeledik az ideje egyre többször jut eszembe, hogy mi lesz ha nem tudok alkalmazkodni. Ha nem tudom elviselni, hogy valaki megmondja mikor mit csináljak. Még sosem laktam senkivel, habár mindig hosszú kapcsolataim voltak. Mi lesz, ha vitatkozunk és nem mondhatom azt, hogy 'hazamegyek' mert már otthon vagyok. Azt hiszem túl sokáig voltam otthon a magam ura. Csak én vagyok ennyire elcseszett,vagy más is érezte hasonlóan a helyzetet?

2015. jan. 27. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
2015. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem mindenki alkalmas az összeköltözésre, van aki magányosabb alkat. Kell keresni olyan pártnert, aki nem akar összeköltözni, így van hova mindíg hazamenni
2015. jan. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!