Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a nő helyében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a nő helyében?

Figyelt kérdés
A pasival egy éve járnak. Tudta a férfi hogy a nő még nem szeretne gyereket de a pasi szeretett volna. Óvszerrel védekeztek de kiderült hogy a férfi atszurta a dobozt így kilyukadt mert ő gyereket szeretett volna. Ezután a nő esemény utánit is vett be és mégis terhes lett. Azután ami történt a nő szakított a férfival. Elmondta neki hogy ő nem akar gyereket tőle, az átverés miatt meg a munkaja miatt sem. Viszont a férfi. és a nő családja is elitéli amiért nem szeretné. megtartani azt mondják ennyit igazán vállalhat. mert jól éltek addig. Még azt is mondják hogy. ezzel a helytettel meg kell komolyodni és nem kell azzal foglalkozni hogy a férfi atverte mert ő apa akar lenni. Szerintetek a családnak van igaza vagy a nőnek aki ezt az átverést nem tudja megbocsatani?
2015. jan. 27. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Naponta 50 ilyen "női áverés" van itt a gyíkon, most kellett kiírni egy ellenpéldát is, hogy lehessen szidni a pasikat??!!
2015. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Átszúrt doboz. Esemény utáni ellenére terhesség. Ennél sokkal átgondoltabb KAMU kérdéseket is töröltek már:-)))
2015. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Átverés. A leggusztustalanabb fajtából. Nincs ezen mit szépíteni, nem megbocsátható.

Nem mellesleg ha egy nő ver át egy pasit és terhes lesz, a férfiak általában fel vannak háborodva, teljes joggal. Ez a helyzet semmivel sem másabb.

2015. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Harmat gyenge vagy még a kamuzás terén.
2015. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg annyi van nem is tudtam, nem érek rá egész nap a kérdéseket követni. Ez az egyik ismerosommel történt és megdöbbentet ezért írtam ki.
2015. jan. 27. 17:36
 6/11 anonim válasza:
37%
Ez van. Ha nagyon nem akarja a nő akkor vetesse el. Már felesleges a múlton rágódni, bár szerintem is elé aljas dolog ^^
2015. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
A gyerekvállalással a nő teste, és legnagyobbrészt az ő élete véltozik meg, ezért övé a döntés joga. Senkire nem lehet ezt rákényszeríteni. Minden kapcsolatot megszakítanék azokkal, akik ilyet művelnének velem, és természetesen nem tartanám meg a gyereket, ha nem akarnám.
2015. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Szóval láttad amikor valaki hallotta. Röhejes vagy a kérdéseddel együtt. Legalább elcsámcsogtok a veled egyszínten lévőkkel az este folyamán.
2015. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rohelyes az aki semmittevo emberként itt kotekedik, én nem kértem hogy válaszolj. Mehetsz tovább.
2015. jan. 27. 17:42
 10/11 anonim ***** válasza:
A pasi egyszer kiszurta a dobozt és terhes lett!OK.
2015. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!