Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyuj es apuk akiknel...

Babeli Zurzavar kérdése:

Kedves anyuj es apuk akiknel az elso es masodik baba kozott 16- 18 honap korkulonbseg van, le tudnatok irni mire szamithatok?

Figyelt kérdés
ma teszteltem pozitivat,most lesz a napokban 9 honapos a kicsi(vagy most mar nagy?:-) ) es azon kivul hogy nagyon orulok,picit megrettentem...

2013. jan. 29. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
18 hónap van a gyerekeim között, a kicsi most 4 hónapos. Mi így terveztük, nem véletlenke volt. Sokan riogattak, hogy hú de bátrak vagyunk és milyen nehéz lesz, de én nagyon élvezem és egyáltalán nem érzem nehezebbnek mint az egy gyerekes életet. Persze időm az még kevesebb mint előtte volt, de megéri:) Segítségem nincs, szülés után volt itthon 5 napot a férjem és ennyi. Ki lehet bírni, én nem csinálnám másképp ha újra kellene dönteni,hogy mikor legyen kistesó. Sőt, idén már tervezem, hogy a 3. baba is beköltözzön a pocakba:)
2013. jan. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Káoszra, de rengeteg örömmel. :-)
2013. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de jo ilyet olvasni:-):-):-) koszonom, johet még:-)
2013. jan. 29. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Hát én is kiváncsi leszek rá, hogy milyen így az élet. Nekem 8-án lesz 9 hó-s a fiam, és én is pozit teszteltem tegnap:)) Nekem már van egy 4,5éves fiam, és egy 13éves fiam:)

Tiszta férfiuralom van nálunk:) Én is kicsit félek, de majd lesz valahogy.

2013. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is 8-an lesz 9 honapos es szinten fiu:-):-)
2013. jan. 29. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!