Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet hosszú távon egy magyar-roma kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, aki most együtt van egy roma fiúval, és azóta eléggé megváltozott. Működhet szerintetek egy ilyen kapcsolat? Vagy ezt befolyásolja az is, hogy a roma származású személy milyen neveltetést kapott? Egyébként nem vagyok előítéletes, csak nekem elég fura ez, de lehet csak azért, mert nekem sajnos eddig nem volt túl sok jó tapasztalatom velük.
2015. jan. 27. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha a more lepetézik benne akkor hosszú kapcsolat lesz.
2015. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Más-más kultúra. Valaki alkalmazkodni fog és nem hiszem hogy a roma lesz.

Nem igazán alkalmazkodó népcsoport. KIVÉVE HA a normális fajtából való(mert igen, van olyan is :D ).


Akkor nem hiszem, hogy sok gond lenne velük.. meg különben is.. Ha ők így érzik jól magukat, rajta..

2015. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem is akartam beleszólni, csak épp ma találkoztam vele, és kíváncsi lettem, hpgy másoknak mi a véleménye erről.
2015. jan. 27. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is fujj, másodszor ha akarja akkor hajrá, de nem kell csodálkozni ha meg lesz verve.

Ilyenkor sajnálom hogy megszűnt a Mónika show.

2015. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emberlány szül elég purgyét, és tűri a verést meg a megaláztatást, akkor működhet.
2015. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen párt. A lány teljesen normális volt, aztán összejött egy "roma" sráccal. Az teljesen átmosta az agyát, a lány elfordult a családjától, a suliban a jegyei egyre rosszabbak, hazudik, stb..

De az ő baja...

Én személy szerint elítélem, és helytelenítem.

Hosszútávon pedig mindenki meg fog változni, aki cigánnyal él/jár együtt.

2015. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Egyébként nem vagyok előítéletes,csak nekem elég fura ez".Nem tudom hogy neked ez mitől fura,Magyarországon lassan több "roma" mint a normál fehér magyar ember.Lassan jó lesz megszokni hogy ők vannak többségbe.
2015. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy a kérdésedre válaszolva a "romák" 99,99999% igen agresszív szóval a lánynak sok boldogságot a kapcsolathoz,biztos nagyon jól meglesznek.
2015. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, azért írtam, hogy fura, mert ettől függetlenül én ritkán találkozom ilyen párossal.

Ez a lány pedig elég közel állt hozzám, és kicsit elszomorított, hogy ilyen szemmel láthatóan megváltozott.

2015. jan. 27. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!