Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell az anyjának állandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az anyjának állandóan beleszólni, és állandóan tudatni az anyját minden szharról?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel! Ha a barátnőmmel összeveszünk az anyja már tud róla, azt mondja nem árulja el, hanem látszik rajta.

Engem nem érdekel de az anyja állandóan elő vesz, hogy miért teszem tönkre a kislányát, miért hazudok, miért vagyok vele lekezlő, azt hiszem hogy az utca sarokról szedtem össze!


Most hazudtam neki, ő erre megtudta havertól a valóságot és elszámoltatott, nem kerestük egymást két napig, ma is azért hívott fel hogy miért én vagyok még fellázadva természetesen az anyja megint azzal jött hogy mit képzelek magamról.


Mit mondjak az anyjának legközelebb?


2014. jún. 12. 20:47
 1/7 A kérdező kommentje:
27F a barátnőm 22
2014. jún. 12. 20:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már rég ott hagytam volna anyuci féltve őrzött lányát.
2014. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mond neki csokolom
2014. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a francot vársz, ha hazudtál? Meg is érdemled.
2014. jún. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő menetbe vegyétek be a csaj muterját is, és vágd neki alá az ívet.
2014. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Maradjon már mama!"
2014. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hagyd ott a f@sba ez csak rosszabb lesz

keress mást

hs pedig kellesz a csajnak utánad megy de kösd ki hogy az anyja nem szólhat hozzád nem hivhst fel telón

de sajna akkor is tudja majd uszitani a lányát ellened

szóval vigyázz

idétlen minden anyós

2014. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!