Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Szerelmi háromszög?! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerelmi háromszög?! Nem értem miért csinálja?! Valaki volt már hasonló helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megprobalom nagyon roviden osszefoglalni. Evek ota elek parkapcsolatban,ilyen se veled se nelkuled dolog.. :/ aztan egyszer csak a legjobb haverja bejelentette h erzesei vannak felem. Eloszor azt hittem vmi tesztet..de nem az volt. A srac nagyon szerelmes volt, "osszejottunk,kavartunk" a parom hata mogott. Nekem is lettek erzeseim,csak a srac kikeszitett idegileg. Par hetig nem beszeltunk,es rajottem hogy hianyzik es vele akarok lenni. De ido kozbe neki is lett mas,akit nekem tagad. Nekem azt mondja szeret,nem akar elvesziteni..de a masik lany miatt osszevesztunk,mar 3 hete megint nem beszelunk. Tudom hogy ott van neki a masik lany,de nekem csak azt hajtja,hogy nincs,es nem igaz..mikor velem volt az elottem levo bnojenek is mondta hogy ne keresse tobbet,mert engem szeret. Ugy gondolom nekem is megmondana..ha szeretne a masik lanyt..de en ugy erzem inkabb menekul az erzesei elol ehhez a masik lanyhoz..

Valaki volt mar hasonlo helyzetben? Csak normalis valaszokat varok..koszonom!


2015. jan. 28. 09:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
díjazom az őszinteséged :D
2015. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
what?
2015. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mi? reggel még nem kéne tolni az lsd-t...
2015. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél még egy olyan kapcsolattól, ami se vele ,se nelkile és még csaljátok is egymàst?


Persze,jó volt kicsit kalandozni,jöhet vissza a régi unalmas,de legálabb biztos.


Szerintem hagyjatok egymást.

2015. jan. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonlóban, a tudtomon kívül, és nekem akkor nem volt párom!

Akivel hetekig nem beszélsz, azt sajnos el kell felejteni!!!


Hidd el nem igazi szerelem ez.

2015. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Végre az első értelmes válasz :)

Viszont nálunk sùlyosbító tényező,hogy a 2 fiù jó haverságban van...

2015. jan. 28. 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Első értelmes válasz...


Csak mert nem tetszik ,hogy megmondják hogy egy r...vagy és csalod a palidat,és ő is csal téged, attól még el kéne ezt a tényt fogadnod,hisz így van.

Ha meg nem tetszik,nem kell ide írni kérdést.


Ugyanúgy megmondtam,hogy ennek a kapcsolatnak semmi értelme, és hagyjátok egymást.

Csak írtam hozzá indoklást, ami nyilván nem tetszett. :)

2015. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem a te valaszoddal volt problema,hanem az lsd-s felekkel...az hogy leri....ozol nem erdekel...de amig nem voltal hasonlo helyzetben szerintem ne itelkezz,mert nem olyan konnyu lepni mint hinned,ezer dolog van a hatterben amirol fogalmad sincs! A masik valaszado pedig volt hasonlo helyzetben... :) hidd el nem jo kedvembol irtam ide,es nyilvan nekem sem jo ez a helyzet! De magyarazkodni felesleges... :)
2015. jan. 28. 11:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy nem voltam még ilyen helyzetben,az tény.

De én is évek óta kapcsolatban élek. És akkor írok neked pár dolgot arról, én hogy viszonyulok egy kapcsolathoz.


1. Ha se vele,se nélküle, főleg évek óta, akkor szakítani kell.

2. Nem hagynám eleve,hogy évekig se veled ,se nelküle kapcsolat legyen. Ha van miért harcolni ,erőlködni, akkor a problemákat meg kell,vagy legálabb meg kell próbálni megoldani.

Ha nem megy bármennyire is rossz, nem kell tovább együtt lenni,akkor nem vagyunk egymásnak valóak.


3.Akármennyire is sz*r egy kapcsolat, soha nem a megcsalast kell választani.

Eloszor Is azert,mert ez a masik szamara a legmegalazobb dolog,masodjara pedig azert,mert ha valakit szeretsz ,nem tudod megcsalni!!

Egyszer meg azt mondom mindenki hibazhat,elkaphat a hev.. De hogy tobbszor,vagy akar heteken-honapokon keresztul... Aki ilyet csinal,nem szereti a masikat.

Akkor mirol beszelunk?


Barkinek tetszhet vagy nem tetszhet ez a hozzaallasom, en akkor is ugy gondolom,hogy nem a megcsalas a megoldas,hanem meg kell tisztelni annyival a masikat,hogy szakitok megcsalas helyett.

Ha meg valaki kepes megcsalni,az nem szeret.


Na akkor ezek utan dontsd el,hogy szerinted van-e ertelme a kapcsolatotoknak.

Szerintem eleve az elarult mindent,hogy mar evek ota ,,se vele,se nelkule".

A megcsalas mar csak hab a tortan.


De ha megis huzni akarjatok tovabb meg egymas idejet honapokig-evekig,akkor hajra!

Lehet addig pont elsetal melletted/mellettetek az a szemely,akivel viszont igazan boldog lehetnel(tek).

2015. jan. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ebben 100%-ig igazad van,es egyetlen sorodat sem vitatom.

Viszont ne hidd azt,hogy nem probaltam lezarni.. Ebbe nem fogok belemenni,mert felesleges. En megertem a te allaspontodat,minden normalis ember igy gondolkozik egy kpcsolatrol,ha hiszed ha nem en is! Es nem szeretnem megmagyarazni miert nem tudok lepni,de nyomos okok vannak...es fejben en is tudom mit kellene csinalnom..! Csak meglepni nem..mindegy,nem fogok vitatkozni.

2015. jan. 28. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!