Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Szerelmi háromszög?! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerelmi háromszög?! Nem értem miért csinálja?! Valaki volt már hasonló helyzetben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Megprobalom nagyon roviden osszefoglalni. Evek ota elek parkapcsolatban,ilyen se veled se nelkuled dolog.. :/ aztan egyszer csak a legjobb haverja bejelentette h erzesei vannak felem. Eloszor azt hittem vmi tesztet..de nem az volt. A srac nagyon szerelmes volt, "osszejottunk,kavartunk" a parom hata mogott. Nekem is lettek erzeseim,csak a srac kikeszitett idegileg. Par hetig nem beszeltunk,es rajottem hogy hianyzik es vele akarok lenni. De ido kozbe neki is lett mas,akit nekem tagad. Nekem azt mondja szeret,nem akar elvesziteni..de a masik lany miatt osszevesztunk,mar 3 hete megint nem beszelunk. Tudom hogy ott van neki a masik lany,de nekem csak azt hajtja,hogy nincs,es nem igaz..mikor velem volt az elottem levo bnojenek is mondta hogy ne keresse tobbet,mert engem szeret. Ugy gondolom nekem is megmondana..ha szeretne a masik lanyt..de en ugy erzem inkabb menekul az erzesei elol ehhez a masik lanyhoz..

Valaki volt mar hasonlo helyzetben? Csak normalis valaszokat varok..koszonom!


2015. jan. 28. 09:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én nem vitatkozni akarok veled,ne vedd ezt támadásnak.

De ha nem írod le az indokokat,mert szerinted felesleges,így nehéz téged megértenem.


Ha meg nem szeretnéd idegeneknek leírni,akkor lehet jobb lenne egy hozzád közel alló emberrel ezt megbeszélni,aki tudja mi a helyzet veletek és úgy talàn konnyitenel magadon,kiadnád magadból.

2015. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!