Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit szólnátok ehhez? Szerintetek ez megcsalás?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy párommal már 3 éve együtt vagyunk, és minden tök jó köztünk. Viszont a kapcsolatunk elején két héttel az első randink után 15 éves koromban elmentem pár barátnőmmel nyaralni. Ők már nem voltak szüzek, én akkor még igen. És hát rengeteget beszélgettünk a szexről, ami úgy önmagában is tök izgi dolog volt nekem. Aztán egyik este átjött egy másik lány szomszéd telekről akit régebb óta ismertünk, és mondta, hogy ő még csak nem is csókolózott senkivel. Erre egyik barátnőm kitalálta, hogy na akkor vele fog. És elkezdtek smárolni. A barátnőmnek akkor pont nem volt pasija. Aztán iszogattunk kicsit, és úgy esett, hogy én is smároltam a csajokkal mind az 5-en csókolóztunk egymással. Nem mondtam el páromnak, másnap úgy voltunk vele, hogy ez meg se történt, felejtsük az egészet. De mostanában egyre többször eszembe jut, hogy talán joga van tudni róla. Csak félek, hogy kidobna, amiért megcsaltam, már rögtön pár héttel az ismerkedésünk után. Vagy ez nem számít megcsalásnak? Elmondjam neki, vagy nagyon kiakadna, és kidobna? Úgy érzem nem tudom tovább csinálni hogy nem mondom el, de nem akarom őt elveszteni! Segítsetek légyszi! Köszi!
2015. jan. 28. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem megcsalás, úgy hozta a sors és egy üveg Hubertus hogy mi akkor smároltunk barátnőmmel, amikor a barátja is ott ült mellette. Na az... Utána mondta, hogy nem esett jól neki, hogy ő csak ott ül, de nem lett belőle még komolyabb vita sem. Meg egyébként is már 3 éve volt, ha a kapcsolatotokkal minden rendben van akkor az ilyen nem akadály. A legtöbb lány kipróbálja barátnőkkel is, ha fiatal és kíváncsi.
2015. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem ne mondd el neki. Amit nem tudunk, az nem fáj. Persze, ha nagyon laza, akkor elmondhatod, de 10-ből 9 nő nem értékelné.
2015. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez nem megcsalas :)


de minek elmondani? Mindenkinek vannak titkai, neked is lehetnek.

2015. jan. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hát...ha együtt voltatok akkor tekintheti annak...


én annak tekinteném bizonyos szinten, persze nem ugyanaz mintha átjött volna a szomszéd lány bátya azt jól megrakott volna...


a helyeben elmondanám...ha nem vagy őszinte és titkolózol az nagyon visszaüthet...ha egyszer kiderül és nem tőled tudja meg az 1000x rosszabb mintha te bevallanád...

2015. jan. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja és azt hozzátenném ha ebben a szituációban a párod lennék én megbocsájtanám, DE csakis akkor ha tőled tudom meg...ha mástól akkor az egész kapcsolat alapjaiban elgondolkodnék és szerintem véget is vetnék neki, hogy egy ilyen dolgot nem mondtál el...
2015. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás részemről, de minek akarod elmondani???
2015. jan. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mar hagyjad, felesleges egy ilyen reg tortent dolgot felhozni foleg ha azota nincs semmi es boldogok vagytok egyutt
2015. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!