Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jönnek be a motoros fiúk?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 12:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megnézném azt a helyet ahol egy autó elmegy, de egy exc nem XĐ Vagy azt az autót ami elmegy ott, ahol az exc se. És nem szeretem a hobbimotorosokat sem, miattuk vagyunk megbélyegezve. Ezért most hagyjuk abba az általánosításokat a hozzám hasonló, szívből motorosok lelki békéjének megóvása érdekében. Köszönöm.
2015. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

2 vagyok

6 pont erről beszéltem :D sajnos beletartozol a többségbe. :(

2015. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nem szeretem a motorokat, és általánosságban a motorosokat, persze biztos van köztük is normális, de ritkán találkozom velük az utakon... Ha megismerkedek valakivel, és kiderül róla, hogy motorozik, akkor szépen leépítem, nem kezdenék soha motoros pasival. Mostanában Tinderezek, és a motorosoknak általában minden képükön szerepel a járgányuk, így nyilvánvaló, hogy ekörül forog az életük. Nézhet ki akármilyen jól, lehet akármilyen szimpatikus a bemutatkozó szövege, akkor is egy X-et kap az illető a motor miatt.
2015. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Kérdező, sajnos azt kell mondjam, hogy magányosan fogunk megdögleni egy erdőben egy jószándékból kifeszített drótba gabjodva.
2015. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!