Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudjam hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy valóban velem akar lakni, vagy csak menekülne otthonról?

Figyelt kérdés

Párom28éves, én23vagyok.

Még mindketten otthon lakunk.

Ő az apjával és az öccsével (mindhárman dolgzonak és egy hatalmas házban laknak) ahol egyre rosszabb a helyzet, mert csak párom pakol, ő takarít stb. AZt mondja szeretne elmenni otthonról, mert ő már lassan megőrül ettől.

1hónapja elkezdte mondogatni, hogy költözzünk össze és dobbantsunk le együtt.


De bennem van a kérdés, hogy honnan tudhatom biztosan hogy valóban velem akar lakni,vagy csak menekülne otthonról?


2015. jan. 28. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mind2 szerintem igaz lehet
2015. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt neki is mondtam.


Erre ő azt mondta, hogy szeret és velem akar lenni.

És nem azért akar velem lakni mert egyedül fél, mivel egyedül is meglenne egy lakásban. De ő velem akar közös jövőt.


De azért a kétely mégis ott van bennem.


Honnan lehetek biztos abban, hogy nem csak a mgánytól fél, vagy nem csak menekül, hanem tényleg velem akar élni???

2015. jan. 28. 16:06
 3/7 A kérdező kommentje:
első, mi lehet az "igaz"???
2015. jan. 28. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Is-is.

Eddig nem volt miért/kiért elköltöznie, az pedig jól jön, ha oszlanak a költségek - minek pazarolta volna a pénzét (főleg ha nincsen sok) külön albérletre?

Most pedig itt vagy te, akit amellett, hogy feleződnek vele együtt a költségek, még szeret is :)

Huszonévesen azért az már alapvető, hogy némi járás után összeköltöznek az emberek, hogy kiderüljön, működik-e a közös élet, és tudnak-e együttműködni a szürke hétköznapokban is, nem csak abban a két órában, amíg egymásnál vannak.

Szóval nincs ebben semmi rossz, örülj, hogy veled tervezi önálló életének első lépéseit, így könnyebben összecsiszolódtok, mert nincs senkinek kialakult rutinja, rigolyája.

Nevetségesen túlbonyolítod a dolgokat. Vágjatok bele, minden szépet és jót kívánok!

2015. jan. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy elhiszed neki, ha ezt mondja. Erről szól egy kapcsolat.
2015. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönjük a jókívánságokat, kedves Tőled! :)
2015. jan. 28. 16:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért én nem sietném el annyira...
2015. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!