Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állandó éhség érzet, illetve...

Állandó éhség érzet, illetve valóban éhes vagyok szüntelen, nem tudok jól lakni, pedig a súlyom rohamosan kerekedik felfelé, mostanra már 96 kg vagyok! Mitől lehet? Körülbelül 2 hete kezdődött, amikor is elkezdtem volna a fogyókúrát!

Figyelt kérdés
Nem hogy hízni hanem fogynom kéne sürgősen,mert a gerincsérveimnek,a magas vérnyomásomnak,sem tesz jót egyáltalán!Amire gyógyszereket is szedek,megemlíteném,hogy Rivotrilt is szedek,amit most próbálok elhagyni 7 év után.
2009. aug. 30. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk ha nem fszt a gép előtt vagy a tévé elött ülnél akkor nem a kajára gondolnál unalmadban is.

Találj ki kirándulós programokat, haol egy zalonnasütést is a szabadba meg lehet ejteni és kiadós kirándulás után, legalább mozogtál is friss levegőn is voltál, így lemozgod amit leeszel.

A rohamok azért vannak mert igazából szerintem elég ingerszegény környezetet alakítasz ki, ami miatt álladóan akaján jár aza eszed.

Menj sportolni, kirándulni, barátnőiddel ide-oda, ha lennének normális programjaid amik lelkileg kielégítenének nem kéne a kajával helyettesítened őket. Ha neked a gerincsérved nem elég motiváció....

2009. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
A Rivotriltól van!
2009. aug. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

A rivortiltól a testvérem 20 kilót lefogyott... amúgy a rivot sem kéne szedni, ha kimozdulgatna az illető meg normális progikat csinálna magának. Gondolom nem véletlenül kell szednie. de ebbe ne menjünk bele.

Első válaszoló

2009. aug. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
vitaminhiány is lehet az oka.
2009. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2009. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!