Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kiszámíthatatlanság, sokolda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kiszámíthatatlanság, sokoldalúság előny egy hímnemű egyed esetében? Tehát, hogy egy lánynak imponál-e ez a dolog, vagy sem? Ha igen, miért, ha nem, miért? Ha nem tudod a választ, miért nem tudod a választ?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 00:14
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Én szeretm tudni mikor mi történik, előre tervezek, én ilyen vagyok.Nem szeretem ha valami hirtelen dől el,ha nem tudom végig gondolni a folyamatot, a következményt.Szerintem minden ember más,meg kell tapasztalni.
2010. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
elég pihent lehetsz ha negyed 1kor ilyen hülye kérdést még meg tudtál fogalmazni..
2010. febr. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem a nyugisabb,kiszámíthatóbb pasikat,én ilyen egyszerű lélek vagyok....Talán azért,mert régebben többször megégettem magam az afféle kiszámíthatatlan pasikkal.
2010. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kiszámíthatatlanság és a sokoldalúság elég távol állnak egymástól. A kiszámíthatatlanság bizonyos esetekben kifejezetten káros lehet, de vannak helyzetek, amikor jó, hogy egy kis színt visz a megszokásba.
2010. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát figya... Kiszámíthatatlan vagyok, ez tény... Sőt! még sokoldalú is, bár elég messze áll egymástól a 2 fogalom.

Szeretik a nők! Izgalmat hoz a kapcsolatba! Mivel jobb egy olyan kocka, aki mindig időre helyben van, unalmas, és tudod, hogy mire számíthatsz tőle?

Hepajban megvéd az ilyen nyomorék? Kétlem!

Tarol a rosszfiús style... És ez így van jól...:)

-ReapeR-23/F

2010. febr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szex terén imádom a kiszámíthatatlanságot,sokoldalúságot, de egyébként nem, mert mindig attól rettegnék,hogy most épp mi következik, jó időben vagyok e jó helyen, vagy pechemre épp egy rossz napját fogtam ki az illetőnek


21/L

2010. febr. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bő 1 évembe telt mire meggyöztem a páromat hogy ez egy nagy f@szság...

ő ugy gondolta,hogy amig kiszámithattalan,addig érdekes is...hát nem...igy sokkal jobb,ismerem minden mozdulatát,minden reakcioját tudom előre,és nekem ez igy jó:)

2010. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha sokoldalú egy hímnemű egyed, az örvendetes. Ha kiszámíthatalan az nem jó. Ettől nem izgalmas lesz, hanem a frászt hozza a nőnemű egyedre. Te szereted ha egy nőnemű egyed kiszámíthatatlan? Az izgalmat nem ebben mérik, tehát ezzel nem nagyon leszel népszerű, inkább próbálj meg érdekesebb tulajdonságokat előtérbe helyezni, még ha nehéz is.
2010. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Az elozo egyednek, en kiszamithatatlan vagyok es ez mar nagyon bejott a felesegemnek. Pl: sokszor felkoltottem reggel 7-kor hetvegen vagy mikor ne dolgoztunk es kepes voltam 500 km-rt vezetni, hogy az egyik kedvenc ettermeben vacsorazzunk. Az egyedfuggo, hogy bejon nekik vagy nem!!!!!
2010. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
valóban hosszú távon jobb ha megbízható,kiszámítható a pasi, de az is tény, hogy sajnos mi nők ugy vagyunk beprogramozva hogy ha van egy " szívtörő" aki csak játszadozik velünk és sosem tudjuk mikor miért meddig bukkan fel, akkor elcsavarja a fejünket és talán jobban belehabarodunk mint egy tipikus jó fiuba... de nyilván szerintem az nem nagyon esélyes a hosszú távra.
2010. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!