Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is szokott a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is szokott a párotok negatívan megnyilvánulni a kinézetetekről?

Figyelt kérdés
Nekem rendszeresen megjegyzi, hogy a hasat és a lábat jó alaposan dolgoztassam meg, nyugodtan diétázzak,ne hízzak el, mert az gusztustalan, ha egy nő felesleg van. A ruháimat gáznak tartja, azt mondja, hogy kényelmes (nem szűk testre simuló ruhát) otthon se viseljek, mert a igénytelenség és nőietlen. Eleinte furcsa volt ez a nyers beszéd, de én így szeretem, és elfogadom, és nem zavar már, nem akarom, hogy más legyen mint aki, csak érdekel, hogy másoknál is ennyire őszinte az ember. (Ez mennyire férfias vonás:D)
2015. jan. 28. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
meg mondja a frankót. XD
2015. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én otthon is ilyen bu_zis csőnadrágban vagyok, szeretem ha feszül a pi_csámon egy kicsit.


19/F

2015. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az biztos. :) Azért is szeretem, mert nem álltat hülye csajozós dumákkal, hanem azt mondja, amit tényleg gondol és érez. :)
2015. jan. 28. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Nalunk is ilyen oszinte, habar velem testileg meg van eleedve inkabb olyanokert szokott szolni es piszkalni ha mondjuk leizzadtam es latszik, biciglizes utan a hidegben folyni kezdett az orrom es ki akartam fujni de elotte beszeltem hozza ket szot:D vagy h cicaszoros a nadragom de nem is durvan mar egy szal macskaszort kiszur xD ha ki van pattogva az arcom vagy ki van szaradva a borom ilyenek xD en ezekencsak mosolygok orulok h szol mert nevete mondja nem rosszindulatuan.. :D
2015. jan. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Felnőtt emberek nem cikizik a másikat, főleg nem a párjukat. Azért meg pláne nem, hogy otthon kényelmes ruhában van. De ha nektek ez a szintetek, akkor semmi gond, nálatok természetes, nálunk nem.
2015. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a súllyal szokott viccelődős megjegyzés lenni. :D Ő simán ehet 6 után, de én bármit eszem olyankor, akkor az megárt alakban. Bezzeg azért beül mellém a nagy tányér rántottával, és olyan jóízűen eszi, hogy nekem is muszáj.

Ilyenkor mindig megy az, hogy úristen el fogok hízni, meg hogy bálna leszek. :D


Szerintem maximum akkor tenne valóban megjegyzést, ha ápolatlan lennék.

2015. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkó!De ha neked jó így,áldásom rátok!
2015. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szokta közölni de nem elvàràsként hanem tényként hogy neki az pl nem tetszik.Mióta vele vaagyok feljött 15 kg de mai napig azt mondja hogy tökéletes és gyönyörű vagyok.....ruhàimat stílusomat is imàdja,mert az is engem tükröz
2015. jan. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez azért furcsa lenne... velem meg van elégedve a párom, a ruháimat is szereti, egyáltalán nem zavarja, ha mondjuk zsíros a hajam, kb csak akkor szokott kiröhögni, ha fürdés után lefolyik a festék a szememről.

Egy dolog őszintének lenni, és más bunkónak. És szerintem ha beszól az ízlésedre (pl ugye ruhák terén), az elég nagy bunkóság. Ne szabja már meg, hogy mit hordj. Ha téged nem zavar tényleg, akkor sok boldogságot, én tuti nem bírnám így éveken keresztül.

2015. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szokott...:)

Volt időszak amikor nagyon durván csinálta és nem bírtam...Lelkileg mindig fájt, mára már lecsendesült, vagy ha be is szól valamiért, akkor elgondolkozom rajta, hogy van-e igaza, vagy sem. Ha van, akkor megfogadom a beszólás tanács értékét...:)

2015. jan. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!