Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá ha a barátotok egy hét után be szeretne mutatni a szüleinek?

Figyelt kérdés
1 hete jöttünk össze, de régebb óta ismerjük egymást arcról. És ma mondta, hogy szeretne a szüleinek bemutatni, én meg őszintén nem tudtam rá reagálni, valahogy túl gyors még ez nekem... 20/L

2015. jan. 28. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki,hogy neked ez így túl gyors. Am igazad van
2015. jan. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ZeoX ***** válasza:

Ez nem egy Amerikai film, nem fog osszedolni a vilag ha megismered a szuleit.


Ha szereted ez gondolom nem lehet problema.

2015. jan. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 4 nap után találkoztam a szüleivel, pedig nem is ismertük egymást korábban. Mondjuk kb kész helyzet volt, a randink közepén derült ki, hogy muszáj összefutniuk, én végül úgy döntöttem, hogy nem indulok el haza, inkább találkozom velük. De hozzá kell tenni, én biztos voltam benne, hogy nagyon komolyan gondoljuk mindketten a kapcsolatunkat, mindegy, hogy 4 nap vagy 4 hét múlva találkozom a szüleivel. De ha még bizonytalan vagy, akkor nyugodtan mondd meg, hogy neked ez gyors, nem gáz.
2015. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb. két hét után találkoztam velük, tesójának volt ünnep, amire ő ment és engem is vitt.
2015. jan. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!