Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem az exbarátnőmmel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az exbarátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szűk két éve ért véget a másfél esztendős kapcsolatom ezzel a lánnyal. Ő szakított, majd azóta egy szót sem beszéltünk sem verbális, sem pedig elektronikus formában. A múlt héten írt, hogy a környéken jár, találkozzunk. Iszogattunk kicsit, beszélgettünk a jelenről, múltról, kettőnkről, majd megtörtént a dolog. Azóta pedig minden nap ír, és szóba jött az újrakezdés. Na, mi legyen? 21/F

2015. jan. 29. 04:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz, amit akarsz.
2015. jan. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hasznaltal-e ovszert.

Ha igen, akkor csak kicsit aggodj.

Ha nem, akkor kezdj el felretenni a gyerektartasra.


(Felmelegiteni csak a toltott kaposztat szabad, azt is csak parszor. Kapcsolatot sose melegits fel, mert kutyabol nem lesz szalonna, barmikor el fog hagyni ujra.)

De ez csak az en tapasztalatom, te azt csinalsz, amit jonak latsz.

28/F

2015. jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kell jatssz add tovabb a kislany jatekot.
2015. jan. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, mi miatt szakítottatok, mennyit változtatok (2 év azért elég sok lehet ebben a korban), meg hogy Te mit érzel. Ennyiből még tanácsot se tudok adni.
2015. jan. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!