Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 23 én 15. Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 23 én 15. Ez normális?

Figyelt kérdés
Szilveszter este kezdtunk el beszelgetni facebookon. 2 het irogatas, kamerazas, telefonalas es a tobbi utan, at jott hozzam amikor egyedul voltam otthon. Nem bantott, persze feltem azert h mi lesz. Sose voltam meg kettesben ugy egy fiuval. En mar akkor is imadtam amikor csak tavolsagi kapcsolat volt koztunk:D a szuleim nemtudnak rola. Mivel meg baratom sem volt meg,az egesz furcsa nekem.de oda vagyok erte, o is ertem. Es mielott jonnenek a negativ valaszok,h csak meg akar fektetni. Hulyeseg:) mar kerhette volna,eleg jol kiismertuk egymast.orakat telefonalunk,beszelgetunk. Nyilvan ez nem eleg, 5x volt fent nalam 3 ora hosszat.o is fel ahogy en, hogy mit fognak hozzank szolni, o allitja hogy a szulei lehet azt fogjak hinni hogy pedofil, es meg ront engem..es az en szuleimtol is fel. Ahogy enis..:C de mar nem akarjuk egymast hagyni, jol kijovunk..vonzodunk egymashoz, meg minden ami kell. Egyepkent o aprilis 3.-an lesz 24 , en pedig majusban 16. Szerintetek ez mennyire normalis?
2015. jan. 29. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hmmm. Ez necces egy kicsit, nálunk úgy van, hogy barátnőm 16 én 20, és ő se mer még bemutatni az édesapjának... a másik szülő már ismer és el is fogadott... de ha kitartó és nem múlik a vonzalom/szerelem... akkor miután betöltötted a 16-ot elgondolkodtató lenne, hogy bemutasd otthon... csak hogy tudják kivel vagy... tenni úgy se tudnak ellene, ha akarsz vele találkozni úgy is megfogjátok tudni oldani ;)
2015. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Enis ugy gondoltam, h miutan a 16-ot betoltottem, el mondom anyaeknak. Csak eleg fura. Mert egyaltalan nem gondolnak rolam, h en ilyet csinalok..es akkor oda allitok h nekem van baratom, 24 eves es szeret engem. Na most nekik ez mennyire lesz hiheto? En ettol parok..de mindegy. Varok meg, addig lehet hogy kiderul, hogy mindkettonk szamara csak fellangolas volt.:)
2015. jan. 29. 08:58
 4/7 anonim válasza:
Nem.
2015. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 neige válasza:

Köztünk a férjemmel 5 és fél év van, 17 éves voltam, amikor bemutattam apuéknak.Semmi gond,mondták,lehet ide járni a "kislányhoz".A férjem pedig kitartóan járkált udvarolni és segített a szüleimnek mindenben, amihez értett. Bebizonyította, rendes ember.

Mutasd be a szüleidnek, minél hamarabb.Idősebbek, sokkal jobban fogják érteni, mi ösztönzi a srácot arra, veled akarjon lenni.

Barátot jöjjön át hozzátok előre megbeszélt időpontban, anyukádnak hozzon virágot, apádnak bort, tegye tiszteletét - lássák, felnőtt módjára gondolkozik, tudja, mik a szabályok.Akkor talán nem néznek rátok rossz szemmel, ha nincs miért.

2015. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszokat:)
2015. jan. 29. 16:57
 7/7 anonim válasza:
tehát ha jol értem közted és a barátod közt 8 év a külömbség ... ez nálunk is igy van a barátommal én egy honap után mutattam be a szüleimnek :) egesz jol fogadták :P és tudom hogy nagyon szeret engem és én is őt ! :) én most toltom a 19/L és a baratom majusban tolti 27 et :P
2015. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!