Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitas utan lehet menekulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan lehet menekulni egy masik kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Megprobalom roviden osszefoglalni a dolgokat: 23 eves vagyok, 5 es fel evig voltam egy sraccal(25),3 eve osszekoltoztunk, mondhatni jo volt, rengeteget turtem neki mert kiallhatatlan szokasai voltak, jo en is sokat hibaztam de evekig figyelmeztettek tobben h ne huzzam a kapcsolatot mert nem fog jo kisulni belole, ennyi ido elteltevel szerettem volna lassan hazassagot gyereket.nem emiatt, de allitolag besokalt az 5 evtol es masfel honapi minden aldott nap ejszaka 3kor jart haza, tehat en foztem mostam takaritottam, egyetemre jartam (most fejeztem be) es dolgoztam is, o hazajott evett,aludt 1-2 orat, lezuhanyzott es eltunt, aval magyarazta hogy meg nem elte ki magat es adjak neki idot mert majd elmulik, meg hogy o meg fiatal. el is neztem neki egy honapig aztan besokaltam, es valasztas ele tettem, hogy vagy tobb idod tolt velem ezek utan vagy mehet amerre lat es elje ki magat, de akkor tartsunk szunetet.eleinte ellenkezett aztan rabolintott, mint megtudtam 4 napja, ezalatt a masfel honap alatt felrekefelt egy fiatalabb lannyal es avval toltotte az idot minden nap, en teljesen magam alatt vagyok, depresszios stb, de annak ellenere h szeretem, nagyon is, tul kell legyek rajta. O azt mondja mindenkinek, hogy par honapot adjak neki mig kieli magat (a megcsalast tagadja pedig a sajat szememmel lattam), de hogy par honap mulva ugy is visszajon mert mar banja es nagyon szeret, es h en ot ugy is vissza fogom fogadni.


Elso kerdesem: Aki egyszer megtette az megteszi megegyszer is ugye? meg aztan h tudjak megbizni benne? meg milyen dolog ez h idot ker tolem h kikefelje magat a masikkal aztan mikor raunt akkor visszaszalad, mert a kiscsaj a szuleivel el nekem meg sajat lakasom van(orokoltem).


Masodik kerdesem: Mivel napok ota magam ala vagyok zuhanva, ongyilkossagi kiserlet stb, elhataroztam magam, hogy rendbehozom az eletemet es talpra allok, neki es a multunknak hatatforditva. Szeretnek megismerkedni valakivel aki elfelejteti velem, vagy esetleg bele is szeretek. Pofatlansag vagy szemetseg lenne vajon ha pl 2-3 heten belul massal lennek? (nem szex, csak randizgatas, mozizas stb) vagy aztan azt orditjak a fejemre h valojaban nem is szerettem? de nem errol van szo, de szuksegen van a szeretetre....


Velemeny? aki volt hasonlo szituban?


L/23


2014. júl. 27. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod összetörni valakinek a szívét?
2014. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
felreertettel, nem akarom senki szivet osszetorni, csak hogy az en osszetort szivemet valaki ragassza ossze, csak szeretetre vagyok es elfelejteni a volt paromat akit mar nem hiszem h vissza tudnek fogani(egyaltalan ha majd egyszer vissza akar jonni)
2014. júl. 28. 00:40
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ezt a srácot el kell felejteni.Akármennyire rossz is nemszabad hagyni,hogy megalázzon.Aki igazán szereti a másikat nem viselkedik így.Más pasit pedig nemajánlatos még keresned,mert neked sem lenne jó az ő szívét meg csak összetörnéd.Inkább legyél a barátaiddal,csináljatok programokat:) Ráfogsz jönni mennyivel jobb lesz idegeskedés nélkül.
2014. júl. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval nem is most menne vissza hozzád, hogy lebukott, hanem majd, ha "kiélte" magát. Ez aztán a mindent elsöprő szeretet. :) Ha találna egy tőled jobb csajt, nem menne vissza. Egy pótlék vagy, ha nem lesz jobb, megteszed te is. Légy erős, átvészeled ezt az időszakot és kész. Mellette örökké kétségek között élnél, boldogtalanul.
2014. júl. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En megtettem, az ex egy dagadt k...val qurt.....Vege lett, jott mas, en pedig "belemenultem" a kapcsiba, de hamar beleszerettem:)

Persze az se szeretett......

2014. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!