Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lányok! Tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lányok! Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Pontosan olyanokhoz akik nagyon féltékenyek voltak de letudták győzni vagy "fékentartani" Hogy csináltátok hogy elmúlt ? mi ösztönzött ? és most hogy éltek meg egy olyan pillanatot amin régen féltékenyek letetek volna ? L20
2015. jan. 29. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ösztönzött, hogy szeretem a páromat és nem akarom a túlzott féltékenységemmel elveszíteni. Nem múlt el. Ez nem tud elmúlni, csak tudsz a hozzáállásodon változtatni
2015. jan. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első barátnőmnél aki el vette a szüzességem én is nagyon féltékeny voltam. Azóta tökre nem vagyok féltékeny , persze mindenek van határa. Ha el kezdené egy srác tapizni a barátnőmet , egyből fejbe rúgnám. Legyen egy kis önbizalmad , gondolj abba bele hogy veled van én nem mással. Hiába fogod a barátod kezét , aki akar úgyis félre fog lépni. :)
2015. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én folyton mondom és éreztetem a barátnőmmel, hogy szeretem és soha senki más nem kell még alkalomra se. Régebben sokkal féltékenyebb volt, mostanra nyugodtabb és nagyobb biztonságban érzi magát. Szerintem bizalom kérdése.
2015. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2015. jan. 29. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez az önbizalom hiánya miatt van. Én akkor voltam nagyon féltékeny, mikor az első babánkat vártuk. Mindenhol rémeket láttam, de tényleg. Kikeltem magamból már azért is, ha ránézett egy lányra, de az még durvább, hogy a tv-ben szereplő csajokra is féltékeny voltam. Már szégyelltem a hülye viselkedésemet, és tudtam is hogy nem vagyok normális. Elszámoltam magamban 10-ig, hogy ne "dühöngjek" aztán ha kellett még tovább, meg átgondoltam, hogy ha féltékeny vagyok azzal csak egy másik lány karjaiba fogom taszítani, meg ha akar úgyis megcsalna, ha nem szeretne. De szeret, és nem akartam kikészíteni, meg magamat sem. Persze féltékeny típus vagyok, meg ez nem is múlik el, de nagyon alacsony szintre letudtam szorítani. Ezt magadban kell lerendezned.Ha önbizalom hiányod van, akkor azt kell megerősítened.

Nekem a párom minden alkalommal elmondja, hogy szeret, és hogy milyen gyönyörűnek lát, soha nem kéne neki más, nekem ez segít.És természetesen vannak sokkal szebb nők nálam, (mindenkinél van jobb) de a páromban megbízom.

2015. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én emlékszem mikor egy örületes hiszti rohamom volt, nagyon kivoltam. 2 héten keresztül gyötörtem magam azon, hogy mivan ha ő kell neki, mivan ha nemszeret már, és stb. kérdések százai.. én is inkább aztmondanám meg kell tanulni szinten tartani, aztán idővel rájössz, hogy az egész hülyeség volt. Arra gondoltam, hogy ő mikor velem van nagyon aranyos, és rengeteget változott értem.. és próbáltam elfogadni, hogy ne kombináljak, mert valójában úgyse fogom kitalálni mikor mi történik, ha nem vagyok ott.. rá jöttem ha megcsal, akkor megcsal.. egyszer úgy is rájövök.. ha hónapok, évek múlva, az meg az ő szerencséje.. de el kell fogadni a kapcsolatért, hogy tényleg hűséget fogadtak, és nem vakságot.. :)
2015. márc. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!