Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok ebben a helyzetben? Túlzásba viszem a féltékenykedést? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Kibékültem az exbarátommal, úgy tűnt sikerült megbeszélni a problémákat, új alapokra helyezni a kapcsolatot. Sokáig együtt voltunk, és még mindig szeretjük egymást, megérdemel a dolog még egy esélyt. Szeretné ha összeköltöznénk, mondta, hogy nem akar titkokat kettőnk közt, a jelszavak el lennének mentve a laptopokon, számítógépen, nem mintha bármelyikünk be akarna lépni a másik emailjébe, facebookjába, de szerinte ez így a bizalom jele. Mondtam, hogy felőlem rendben, nincs titkolni valóm. Mindkettőnknek vannak ellenkező nemű barátai, én leginkább neten tartom velük a kapcsolatot, kb 2 hetente írunk egymásnak, hogy mi újság. Viszont rá tapadnak a csajok. Van egy csaj egy másik városból, aki napi szinten hívogatta fél órákra, én mondtam hogy ez annyira nem normális dolog, de állítólag a csaj tudja, hogy együtt vagyunk, és ők csak barátok. A barátom mondta, hogy szólt neki, hogy ne hívogassa. A múltkor éppen együtt voltunk amikor hallottam, hogy üzenetet kapott, megkérdeztem, hogy nem nézi-e meg. Direkt úgy fordította, hogy nehogy meglássam, és én meg szóltam neki, hogy szerintem ha nem lenne titkolni valója akkor nem kéne rejtegetni az üzeneteit. Kiderült, hogy az a csaj volt, és állítólag csak megkérdezte, hogy hogy van. De ebben mi annyira titkos? Főleg, hogy előtte volt az a szöveg a bizalomról meg a többiről. Aztán odadobta a telefonját, hogy nyugodtan nézzem át, olvassak el mindent...de engem nem az érdekel, hogy ki mit írt, hanem csak a reakciójára voltam kíváncsi. Mert amikor engem hívnak, vagy nekem jön üzenet, akkor nem dugdosom, nehogy meglássa. Nem viszem magammal a telefonomat, mindenhova, hanem leteszem az asztalra, és otthagyom. Ő meg mindenhova telefonnal megy, még ha a kutyának ad enni, akkor is viszi magával arra a 2 percre az udvarra. Ilyen dolgok miatt mentünk szét, és most nem sokkal azután, hogy megbeszéltük a dolgokat, megint jönnek ezek a problémák. Mit tegyek, hogy helyre álljon a bizalom? Kicsit elment a kedvem ettől az egésztől.
2015. jan. 29. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most is palinak néz téged, van egy rossz hírem.....
2015. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért akart kibékülni? Hónapokig futott utánam. A többi csaj közül bármelyikkel összejöhetett volna ameddig nem voltunk együtt.
2015. jan. 29. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne azt nézd, hogy más nőknek mit ad, hanem azt, hogy amit te kapsz tőle, az kielégítő-e.

Amugy meg kutyából nem lesz szalonna, aki nem monogám alkat, abból sosem lesz igazán az, legfeljebb ideig-oráig..

2015. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az volt a gond, hogy nem monogám. Hanem hogy eltitkolt előlem dolgokat.
2015. jan. 31. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, kár volt kibékülni.
2015. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer már szakítottatok ez miatt!Most kezdődik minden elölről!

Biztos erre vágysz?

2015. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!